Spordikooli vastuvõtt

2023/2024 õppeaasta sisseastumisavaldusi võtame vastu alates 28.august 2023.

Registreerimine ja lepingu sõlmimine toimub Pärnu linna haridusteenuste haldussüsteemis Arno ( https://arno.parnu.ee/ ).

Õpilased kes jätkavad treeninguid sama treeneri juures ei pea uuesti avaldust esitama.

ARNO info – õppejuht Erki Melts: erki.melts@spordikool.parnu.ee või (+372) 5199 0976.

Spordikooli e-päevik

Alates aastast 2020 on võimalik Pärnu Spordikooli õpilaste õppetööga seotud infot jälgida Stuudiumi elektroonilise e-päeviku abil. (Juhised lapsevanemale)

Spordikooli treeningutega liitumise juhend

• 1. Vaba treeningkoha olemasolu kontrollimine

Lapsevanem kontakteerub treeneriga, et teada saada vaba treeningkoha olemasolu ja millises treeninggrupis hakkab laps osalema.

Treenerite kontaktid leiate vastava spordiala lehelt või spordikooli kontaktide lehelt.

• 2. Lapsevanem täidab õpilase treeningutega liitumise avalduse

Alates 2018/2019 õppeaastast toimub Pärnu munitsipaalhuvikoolidesse astumine ning õppetasu lepingu sõlmimine ainult süsteemis ARNO ( https://arno.parnu.ee/ ).

Huvikooli astumise taotluse tegemiseks palun logige süsteemi ja vajutage nuppu “HUVIKOOLI TAOTLUS” oma lapse juures.

ARNO info telefon – (+372) 5199 0976

• 3. Lapsevanem saadab lapse trenni

Laps on huvikooli õpilane hetkest, kui nii vanem, kui huvikool on lepingu kinnitanud.

Spordikooli tutvustus

Spordikool asutati 1945. aastal. Tööd alustati 1946. aastal kolme osakonnaga (korvpall, võrkpall ja kergejõustik).

Tänapäeval töötab Pärnu Spordikool Pärnu Linnavalitsuse valitsemisalas kohaliku omavalitsuse asutusena, (registrikood 75000383).

Spordikooli põhitegevusteks on:

• laste ja noorte tervise tugevdamine
  • lastele ja noortele sportlike teadmiste, oskuste ja vilumuste õpetamine ning võistluspinge ja võistlusrõõmu pakkumine
  • laste ja noorte kasvatamine vastastikuse lugupidamise ja “ausa mängu” idee vaimus
  • võistluste, treeninglaagrite ja ülelinnaliste spordivõistluste läbiviimine
  • ujumise kohustusliku algõpetuse läbiviimine
  • noorte spordimeisterlikkuse taseme pidev tõstmine  eale ja õppekavale vastavalt
  • linna esindamine vabariiklikel ja vabariigi esindamine rahvusvahelistel võistlustel
SPORDIALA
TREENERIT