Pärnu Spordikooli treeneri Toomas Jasmini võrkpallipoisid tulid taas karikavõitjaks!
Pariisis toimunud sisesõudmise MM-il tuli Pärnu Spordikooli õpilane U19 vanuseklassis maailmameistriks
Pärnu Spordikooli sõudjad tõid medaleid rahvusvaheliselt sisesõudevõistluselt

8-9. veebruaril 2020 toimus Tallinnas kuni 20-aastaste noormeeste EVFi karikavõistluste finaalturniir, mis lõppes Pärnu spordikooli triumfiga.

Sõle spordikeskuses korraldatud turniiril kogusid nii Pärnu spordikool, Selver / Tallinna spordikooli I  kui spordiklubi Tats Kiili neli võitu. Seega määrasid paremusjärjestuse punktid, mida oli enim (13) Pärnu võistkonnal. Selveri noormehed pälvisid 12 silmaga hõbe- ja Tatsi noormehed 11 punktiga pronksmedali. Saaremaa spordikool kogus neljandana kaks ja Rakvere spordikool viiendana ühe võidu. Võiduta jäänud Selver / Tallinna spordikooli II lõpetas turniiri kuuendana.

Pärnu alustas turniiri 3:0 võiduga Saaremaa üle, ent päeva teises mängus tuli tunnistada Selveri I tiimi 3:2 paremust. Laupäeval alistati kuivalt nii Rakvere kui Selveri II meeskond. Viimane matš Kiili vastu oli finaali eest: kes võidab, tuleb karikavõitjaks. Pärnakad alistasid vastase 3:1.

Treener Toomas Jasmini võidukasse meeskonda kuulusid Richard Voogel, Märt Tammearu, Artur Riis, Mattias Rahuoja, Karl Mattias Prangli, Kristo Joosep Peterson, Kermo Palmsaar, Jaak Looring, Allar Keskülla, Sander Kasela, Kaur Erik Kais, Marcus Jundas ja Kaur Kristjan Anton. Pärnu võistkonna parimaks valiti Märt Tammearu.

h