+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee
Spordikooli Tunniplaan

Tunniplaan 2018 / 2019 õppeaastal

U - ujumine Pärnu Spordikooli Ujulas, Metsa 19 Pärnu
S - Pärnu Spordihall, Riia mnt 129 Pärnu
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" Sõudekeskus Suure-Jõe 50a
Reet PALM - KILLING15:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-110:00-11:30 ÕT-1
16:30-18:30 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:45 ÕT-216:30-18:45 ÕT-211:30-12:30 ÕT-2
18:15-19:00 ÕT (U)
Ulvi LUTOSKIN15:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-110:00-13:00 ÕT-2
16:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT -2
18:15-19:00 ÕT (U)
Koidu KILLING15:00-16:30 AE-1/ÕT-115:00-16:30 AE-1/ÕT-115:00-16:30 AE-1/ÕT-116:00-17:30 AE-1/ÕT-1 (S)15:00-16:30 AE-1/ÕT-112:15-13:45 AE-1/ÕT-1
16:30-18:00 ÕT-218:15-19:00 ÕT-2 (U)16:30-18:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-2 (S)16:30-18:00 ÕT-210:00-12:15 ÕT-2
PÄRNU Sõudeklubi Rääma tn. 27
Raini LELLE15:00-16.30 AE-115:00-16:30 AE-116:15-17:45 AE-115:00-16:30 AE-118:15-19:00 AE-1
16:30-18:45 ÕT-116:30-18:00 ÕT-115:00-16:00 ÕT-116:30-18:00 ÕT-116:00-17:30 ÕT-110:00-12:00 ÕT-1
18:15-19:00 ÕT-1 (U)
Rita MAIER15:00-16:30 AE-115:00-16:30 AE-116:00-18:00 ÕT-115:00-16:30 AE-116:30-18:00 ÕT-109:00-11:15 ÕT-1
16:30-18:00 ÕT-116:30-18:00 ÕT-116:30-18:00 ÕT-118:45-19:30 ÕT-1 (U)
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" SÕUDEKESKUS Suure-Jõe 50a
Uko KÕRGE18:30-20:45 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-118:15-19:00 ÕT-116:00-17:30 ÕT-111:00-12:30 ÕT-1
Ü - üldkehaline ettevalmistus
R - Rannastaadioni jõusaal
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Riina ERNITS15:00-16:00 AE-117:00-18:30 ÕT-2 (Ü)14:30-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-2 (Ü)
Toomas JASMIN15:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai 3
Toomas JASMIN16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-111:00-12:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-212:30-14:00 ÕT-2
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Helju SUTT14:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-1
15:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-1
17:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-2
Peeter KAIS16:00-17:30 AE-1/ÕT-116:00-17:30 AE-1/ÕT-115:30-16:30 AE-1/ÕT-1
17:30-19:30 ÕT-217:30-19:30 ÕT-217:00-18:30 ÕT-2 (R)16:30-18:00 ÕT-2
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
Peeter KAIS17:00-19:00 ÕT-211:00-12:30 ÕT-2
12:30-14:00 AE-1/ÕT-1
VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
Peeter KAIS15:00-17:00 AE-1/ÕT-1
ÜLEJÕE PÕHIKOOLI VÕIMLA Tallinna mnt 40a
Egon EDO14:45-16:15 AE-114:45-16:15 AE-114:15-16:15 AE-114:45-16:15 AE-114:30-16:30 AE-1
Marja-Liisa KESKÜLA14:30-16:00 AE-112:00-13:30 AE-1
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Marja-Liisa KESKÜLA17:00-18:30 AE-117:00-18:30 AE-1
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIKOOLI KERGEJÕUSTIKUHALL Väike-Kuke tn 8c / RANNASTAADION Ranna pst 2
Eva KUNINGAS15:00-16:00 AE-115:30-16:45 ÕT-115:30-16:45 ÕT-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-112:00-14:00 ÕT-2
16:00-17:30 ÕT-116:45-18:15 ÕT-216:30-18:15 ÕT-216:00-17:15 ÕT-116:00-17:15 ÕT-1
17:15-18:30 ÕT-217:15-18:30 ÕT-217:00-18:30 ÕT-2
Romet MIHKELS15:30-16:30 AE-116:00-17:30 AE-215:00-16.30 AE-116:30-18:00 AE-215:30-16:30 AE-112:00-13:30 ÕT-2
16:30-18:00 AE-217:30-19:30 ÕT-1/ÕT-216:30-18.00 AE-218:00-20:00 ÕT-1/ÕT-216:30-18:30 ÕT-1/ÕT-2
18:00-20:00 ÕT-1/ÕT-218:30-20:30 ÕT-1/ÕT-2
Ando PALGINÕMM16:30-18:45 ÕT-116:30-18:45 ÕT-116:30-18:00 ÕT-116:30-18:45 ÕT-116:30-18:45 ÕT-1
Rauno KIRSCHBAUM16:00-17:15 AE-116:00-17:30 ÕT-115:00-16:15 AE-116:30-17:15 AE-116:00-17:30 ÕT-111:00-12:45 ÕT-1
17:15-19:30 ÕT-217:30-19:30 ÕT-216:15-17:30 ÕT-117:15-19:45 ÕT-217:30-19:30 ÕT-2
17:30-19:00 ÕT-2
Reili KALJUND15:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
16:00-17:30 AE-216:00-17:30 AE-216:00-17:30 AE-2
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Eiki LEHEMETS13:15-14:00 AE-118:15-19:00 AE-114:30-16:00 AE-1
14:00-17:00 ÕT-116:30-18:15 ÕT-113:00-14:30 ÕT-1
P - Paikuse Spordikeskus
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
SK "VINT- 90" SAAL Karuselli 87
Peeter SUMRE14:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-112:00-13:30 AE-1/ÕT-1
15:00-16:30 ÕT-215:30-17:45 ÕT-2 15:30-17:45 ÕT-215:30-17:45 ÕT-215:30-17:45 ÕT-213:30-15:00 ÕT-2
Andres KULL15:30-17:00 ÕT-2 (P)14:00-16:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-1
16:30-19:00 ÕT-216:30-18:30 ÕT-216:30-19:00 ÕT-217:00-19.00 ÕT-2 (P)
Ü - üldkehaline ettevalmistus (spordihalli rõdu ja jõusaal)
Ü+ - üldkehaline ettevalmistus (raeküla mets, rand, spordihalli rõdu ja jõusaal)
V - väike saal
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Katrin KALLIT15:00-16:30 ÕT-115:00-16:00 AE-1 (V)15:00-16:30 ÕT-115:00-16:15 AE-1 (V)14:00-15:00 AE-1
16:30-18:00 ÕT-216:00-17:30 ÕT-1 (V)16:30-18:00 ÕT-2 (Ü)16:15-17:30 ÕT-1 (V)15:00-16:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-2
Riinu VEBER15:00-16:30 ÕT-2 (Ü)14:30-16:00 AE-115:00-16:30 AE-1 (Ü)14:30-16:00 AE-112:00-13:30 ÕT-1 (Ü+)
16.30-18.00 ÕT-116:00-17:30 ÕT-2 16:30-18:00 ÕT-216:00-17:30 ÕT-213:30-15:00 ÕT-2 (Ü+)
17:30-19:00 ÕT-117:30-19:00 ÕT-1
maastikutreeningu asukoht - vt. neljapäevakute kalenderplaan www.okwest.ee
ujumine - Pärnu Spordikooli Ujula, Metsa 19 Pärnu
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
VÄIKE VABAKOOLI VÕIMLA Noorte väljak 2
PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
PÄRNU SPORDIKOOLI UJULA Metsa 19
Ilme PALU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:45-17:00 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00-19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:30-19:00 ÕT-1 (maastikutreening)18:45-19:45 ÕT-1 (ujumine)
Maarja PALU - TEEARU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:45-17:00 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00-19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:30-19:00 ÕT-1 (maastikutreening)18:45-19:45 ÕT-1 (ujumine)
R - Raeküla mets ÜKE
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedePühapäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Anneli KÕRGE14:30-15:30 AE-118:00-19:30 ÕT-314:30-15:30 AE-114:30-15:30 AE-111:00-12:30 ÕT-3 (R)
15:30-16:00 ÕT-115:30-16:30 ÕT-115:30-16:30 ÕT-1
16:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-17:30 ÕT-2
18:00-19:30 ÕT-318:00-19:30 ÕT-317:30-19:00 ÕT-3
PÄRNU RAEKÜLA KOOLI VÕIMLA Käo 4
Anneli KÕRGE15:00-16:30 ÕT-2
16:30-18:00 ÕT-3
V - võimla
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIKOOLI UJULA Metsa 19
Marika TIKKERBÄR14:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-115:30-16:15 ÕT-1 (V)09:00-12:00 ÕT-2
15:30-16:15 ÕT-1 (V)15:30-16:15 ÕT-1 (V)15:30-16:15 ÕT-1 (V)15:30-16:15 ÕT-1 (V)16:15-17:00 ÕT-1
16:15-17:00 ÕT-116:15-17:00 ÕT-116:15-17:00 ÕT-116:15-17:00 ÕT-116:30-17:00 ÕT-2 (V)
16:30-17:00 ÕT-2 (V)16:30-17:00 ÕT-2 (V)16:30-17:00 ÕT-2 (V)16:30-17:00 ÕT-2 (V)17:00-19:00 ÕT-2
17:00-19:00 ÕT-217:00-19:00 ÕT-217:00-19:00 ÕT-217:00-19:00 ÕT-2
Eve LEPPIK15:00-16:30 ÕT-106:30-07:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-106:30-07:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-110:30-12:00 ÕT-2
16:30-19:00 ÕT-215:00-16:30 ÕT-116:30-19:00 ÕT-215:00-16:30 ÕT-116:30-19:00 ÕT-2
16:30-19:00 ÕT-216:30-19:00 ÕT-2
Artur TIKKERBÄR14:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-114:00-15:00 AE-1
15:00-16:00 AE-215:00-16:00 AE-215:00-16:00 AE-215:00-16:00 AE-215:00-16:00 AE-2
17:00-17:30 ÕT-117:00-17:30 ÕT-117:00-17:30 ÕT-117:00-17:30 ÕT-117:00-17:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-1 (V)17:30-19:00 ÕT-1 (V)17:30-19:00 ÕT-1 (V)17:30-19:00 ÕT-1 (V)17:30-19:00 ÕT-1 (V)
Katrin TAMMIK14:45-15:45 ÕT-214:45-16:15 ÕT-214:45-15:45 ÕT-214:45-16:15 ÕT-214:45-15:45 ÕT-2
15:45-16:30 ÕT-1 15:45-16:30 ÕT-115:45-16:30 ÕT-1