+372 443 1519 info@spordikool.parnu.ee
Spordikooli Tunniplaan

Tunniplaan 2022 / 2023 õppeaastal

AE – algettevalmistuse astme grupp (valdavalt esimesi aastaid treeningutel osalevad õpilased).

ÕT – õppetreening astme grupp (sportlikus arengus edasijõudnud õpilased).

U - ujumine Pärnu Raja Ujulas, Raja 7, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" Sõudekeskus Suure-Jõe 50a
Matti KILLING15:00-16:30 ÕT119:00-20:00 (U; 3. ja 4. rada)15:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT110:00-11:30 ÕT1
16:30-18:30 ÕT216:30-18:30 ÕT216:30-18:45 ÕT216:30-18:45 ÕT211:30-13:00 ÕT2
Ulvi LUTOŠKIN15:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT110:00-13:00 ÕT2
16:30-18:00 ÕT219:00-20:00 (U; 5. ja 6. rada)16:30-18:00 ÕT216:30-18:00 ÕT216:30-18:00 ÕT2

U - ujumine Pärnu Raja Ujulas, Raja 7, Pärnu
S - Pärnu Spordihall, Riia mnt. 129, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" SÕUDEBAAS Suure-Jõe 50a
Uko KÕRGE17:30-19:00 ÕT (S) (01.11-31.03)16:00-17:30 ÕT16:00-17:30 ÕT (sõudebaasi jõusaal)18:45-19:45 ÕT (U) (01.11-31.03)16:00-17:30 ÕT11:00-13:30 ÕT
Tiina HODAKOV16:30-17:30 ÕT17:15-18:45 ÕT17:30-19:00 ÕT (S)17:00-18:30 ÕT (S)16:00-17:30 ÕT11:00-12:30 ÕT

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Riina ERNITS15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE
16:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT1
17:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT2
Raul REITER16:00-17:30 ÕT1
Egon EDO16:00-17:30 ÕT
Peeter KAIS17:30-19:00 ÕT12:00-13:30 ÕT
Karl LILLES15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai 3
Raul REITER16:00-17:30 ÕT117:30-19:00 ÕT216:30-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT111:00-12:30 ÕT1
17:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT212:30-14:30 ÕT2
Egon EDO17:00-19:00 ÕT15:45-17:30 ÕT15:45-19:00 ÕT
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Helju SUTT16:00-17:00 AE116:00-17:00 AE116:00-17:00 AE116:00-17:30 ÕT116:00-17:00 AE112:00-13:30 ÕT2
17:00-18:15 ÕT117:00-18:15 ÕT117:00-18:15 ÕT117:30-19:00 ÕT217:00-18:15 ÕT1
18:15:19:30 ÕT218:15:19:30 ÕT218:15:19:30 ÕT218:15:19:30 ÕT2
Peeter KAIS18:00-19:30 ÕT18:00-19:30 ÕT16:00-17:30 ÕT
Kaisa KIRIKAL16:45-18:15 ÕT116:00-18:00 ÕT1, ÕT315:45-17:15 ÕT117:30-19:00 ÕT1
18:15-19:30 ÕT317:15-19:00 ÕT3
Raeküla mets / õues
Peeter KAIS15:30-17:00 ÕT
ÜLEJÕE PÕHIKOOLI VÕIMLA Tallinna mnt 40a
Kaisa KIRIKAL12:00-13:30 ÕT1
RANNASTAADION jõusaal Ranna pst. 2
Kaisa KIRIKAL16:00-18:00 ÕT1, ÕT3
Riina ERNITS17:00-18:30 ÕT2
Egon EDO16:00-18:00 ÕT
Kaisa KIRIKAL / Peeter KAIS16:00-17:30
Raul REITER16:00-17:30 ÕT116:00-17:30
17:30-19:00 ÕT216:00-17:30

U - Pärnu Raja Ujula - Raja 7, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
PÄRNU KERGEJÕUSTIKUHALL Väike-Kuke tn 8c / RANNASTAADION Ranna pst 2
Eva KUNINGAS15:00-16:00 AE15:30-17:00 ÕT115:30-17:00 ÕT115:00-16:00 AE15:00-16:00 AE12:00-14:00 ÕT4
16:00-17:15 ÕT117:00-19:00 ÕT417:00-19:00 ÕT416:00-17:15 ÕT116:00-17:15 ÕT1
17:15-19:00 ÕT417:15-19:00 ÕT417:15-19:00 ÕT4
Romet MIHKELS15:30-16:30 AE1-1 + AE1-216:00-17:30 AE215:30-16:30 AE1-1 + AE1-216:00-17:30 AE215:30-16:30 AE1-1 + AE1-212:00-14:00 ÕT2/ÕT1
16:15-17:45 AE217:30-19:30 ÕT217:00-19:00 ÕT217:30-19:30 ÕT116:30-18:00 ÕT1
18:00-20:00 ÕT118:15-19:00 ÕT2 (U jõusaal)
19:00-20:00 ÕT2 (U 1. ja 2. rada)
Rauno KIRSCHBAUM16:15-17:30 AE216:15-17:15 AE115:45-17:00 AE215:15-16:15 AE216:15-17:30 AE211:00-12:00 (Raeküla metsas/pargis)16:00-16:45 AE2 (U)
17:30-19:30 ÕT17:15-17:45 ÕT2 (jõusaal)17:00-18:30 ÕT216:15-18:30 ÕT217:30-19:30 ÕT216:45-18:00 ÕT2 (U)
17:45-19:30 ÕT2
Reili KALJUND15:00-16:00 AE116:00-17:00 AE215:00-16:00 AE115:00-16:00 AE115:00-16:00 AE2
16:00-17:15 AE317:00-18:30 ÕT16:00-17:15 AE316:00-17:00 AE216:00-17:15 AE3
17:15-19:00 ÕT17:15-19:00 ÕT17:00-18:45 ÕT17:15-18:45 ÕT

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Eiki LEHEMETS13:00-14:00 AE/ÕT16:30-18:15 ÕT113:00-14:30 ÕT1
14:00-17:00 ÕT118:15-19:00 AE/ÕT14:30-16:00 AE/ÕT

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SK "VINT- 90" SAAL Karuselli 87
Andres KUDISIIM14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT
16:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT116:00-18:15 ÕT1
Andres KULL15:00-15:45 ÕT114:00-15:30 ÕT114:00-15:30 ÕT114:00-15:30 ÕT114:00-16:30 ÕT1
15:45-16:30 ÕT215:30-18:00 ÕT215:30-18:00 ÕT215:30-18:00 ÕT217:00-19:00 ÕT2

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Katrin KALLIT15:00-16:00 AE15:30-16:30 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE
16:00-17:30 ÕT216:30-18:00 ÕT216:00-17:15 ÕT216:00-17:30 ÕT216:00-17:30 ÕT2
17:30-19:00 ÕT318:00-19:30 ÕT317:15-18:45 ÕT317:30-19:00 ÕT317:30-19:00 ÕT3
Kalle KOLLIN17:00-18:30 AE215:00-16:00 AE114:30-16:00 AE1;
16:00-17:30 AE2
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai tn 3 Pärnu
Kalle KOLLIN15:00-16:15 AE115:30-17:00 AE215:00-16:30 AE2

maastikutreeningu asukoht - vt. neljapäevakute kalenderplaan www.okwest.ee
ujumine - Pärnu Raja Ujula, Raja 7, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
VÄIKE VABAKOOLI VÕIMLA Noorte väljak 2
PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
PÄRNU RAJA UJULA Raja 7
Ilme PALU16:00-18:00 ÕT1 (Noorte väljak 2)15:30 -17:00 ÕT1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT1 (Pühavaimu 19)16:30 -19:30 ÕT1 (maastikutreening)19:00 -20:00 ÕT1 (ujumine)
Maarja PALU - TEEARU16:00-18:00 ÕT1 (Noorte väljak 2)15:30 -17:00 ÕT1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT1 (Pühavaimu 19)16:30 -19:30 ÕT1 (maastikutreening)19:00 -20:00 ÕT1 (ujumine)

R - Raeküla Kooli võimla, Käo 4 Pärnu
U - Raja Ujula, Raja 7 Pärnu
P - Paikuse Spordikompleks, Paide mnt 19 Paikuse alevik

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Anneli KÕRGE15:00-16:30 ÕT117:00-18:30 ÕT3 ( R )16:00-17:30 ÕT117:00-18:30 AE314:30-16:00 ÕT1, AE213:00-14:30 ÕT2, ÕT3 (U jõusaal)10:30-12:00 ÕT3
16:30-18:00 ÕT217:30-19:00 ÕT218:00-20:00 ÕT2 (jooksurada/üke)16:00-17:30 ÕT2. AE3
19:00-20:30 ÕT318:30-20:00 ÕT317:30-19:00 ÕT3
Anneli KÕRGE / Mark KUUSK15:30-17:00 AE215:30-17:00 AE2
Mark KUUSK17:00-19:15 AE1 ( P )17:00-18:30 AE317:00-19:15 AE1 ( P )

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU RAJA UJULA Raja 7, Pärnu
Marika TIKKERBÄR06:30-07:45 ÕT506:30-07:45 ÕT506:30-07:45 ÕT506:30-07:45 ÕT510:00-12:00 ÕT5
16:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT4
16:00-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:00-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:00-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:00-17:30 ÕT5 (rõdu)16:00-17:00 ÕT5 (jõusaal)
17:00-18:00 ÕT4 (jõusaal)17:00-19:00 ÕT517:00-18:00 ÕT4 (jõusaal)17:00-19:00 ÕT517:00-18:00 ÕT4 (jõusaal)
17:00-18:00 ÕT518:00-19:00 ÕT417:00-19:00 ÕT518:15-19:00 ÕT517:00-19:00 ÕT5
18:00-19:00 ÕT5
Eve LEPPIK14:30-15:00 AE314:30-15:00 AE214:30-15:00 AE314:30-15:00 AE214:30-15:00 AE310:30-11:00 AE2
15:00-16:00 AE315:00-16:00 AE215:00-16:00 AE315:00-16:00 AE215:00-16:00 AE311:00-12:00 AE2
16:00-17:00 AE416:00-17:00 AE116:00-17:00 AE416:00-17:00 AE116:00-17:00 AE412:00-13:00 AE1
Artur TIKKERBÄR14:30-15:30 ÕT1 (rõdu)14:30-15:30 ÕT1 (rõdu)14:30-15:30 ÕT1 (rõdu)14:30-15:30 ÕT1 (rõdu)14:30-15:30 ÕT1 (rõdu)
15:30-16:30 ÕT116:00-16:30 ÕT2 (rõdu)15:30-16:30 ÕT115:30-16:30 ÕT115:30-16:30 ÕT1
16:00-16:30 ÕT2 (rõdu)16:30-18:00 ÕT216:00-16:30 ÕT2 (rõdu)16:00-16:30 ÕT2 (rõdu)16:00-16:30 ÕT2 (rõdu)
16:30-18:00 ÕT215:30-16:30 ÕT116:30-18:00 ÕT216:30-18:00 ÕT216:30-18:00 ÕT2
18:00-18:30 ÕT1-218:00-18:30 ÕT1-318:00-18:30 ÕT1-218:00-18:30 ÕT1-3
Katrin TAMMIK06:30-07:30 ÕT217:00-17:30 ÕT2 (jõusaal)17:00-17:30 ÕT2 (rõdu)06:30-07:45 ÕT217:00-17:30 ÕT2 (rõdu)10:00-12:00 ÕT2
17:00-17:30 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:00-17:30 ÕT2 (jõusaal)17:30-19:00 ÕT2
17:00-18:00 ÕT217:30-19:00 ÕT2
18:00-19:00 ÕT2
Eve LEPPIK14:00-15:00 AE214:00-15:00 AE314:00-15:00 AE214:00-15:00 AE314:00-15:00 AE2
15:00-16:00 ÕT115:00-16:00 AE415:00-16:00 ÕT115:00-16:00 AE415:00-16:00 ÕT1
16:00-17:00 ÕT216:00-17:00 AE116:00-17:00 ÕT216:00-17:00 AE116:00-17:00 ÕT2
Rita SOOVIK14:00-14:45 AE114:00-14:45 AE114:00-15:00 AE114:00-14:45 AE2
14:45-15:30 AE1-214:45-15:30 AE1-214:45-15:30 AE1-214:45-15:30 AE2-1
Taavi TAMMIK14:00-15:00 AE214:00-15:00 AE214:00-15:00 AE214:00-15:00 AE214:00-15:00 AE2

U - Pärnu Raja Ujula; Raja 7, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Maarja PALU-TEEARU15:45-16:45 AE1 (U väike bassein)14:30-15:30 AE1
Tiina HODAKOV15:30-17:00 AE216:00-16:30 AE2 (U 6.rada)15:30-16:30 AE2
16:30-17:00 AE2 (U väike bassein)