Pärnu Spordikooli ujujad Läti MV-l
Male Pärnu Spordihallis
Meenutades male suurmeistrit – Paul Kerest

Pärnu Spordikooli ujujad Läti MV-l

Läti Lahtistel Meistrivõistlustel (25-28.02.2021) oli võistlejaid kokku 8 riigist, kõige kaugemalt Azerbaijanist, Indiast. Soome, Valgevene, Moldova, Venemaa ja Eestist.

Kuna võistlus toimus Fina võistlusena ja oli võimalus täita Tokio OM norme ja MM-norme, siis tuldigi neid püüdma nii ettevalmistunult kui ka suure töö pealt.

Pärnu Spordikooli ujujad ujusid kuhjaga isiklikke rekordeid. Teisel võistluspäeval täitis Arelia Roos 50m liblikujumises Euroopa Juunioride MV normatiivi ujudes ajaga 27,90 Kolmanda päeva viimase alana oli kavas 4x100m kombineeritud teataeujumine, kus Eesti naiste võistkond koosseisus Aleksa Gold, Eneli Jefimova, Aurelia Roos, Marie Toompuu saavutas II koha Valgevene järel uue Eesti Täiskasvanute rekordiga 4.14,96, mis sai parandatud 2 sekundiga ja oli ujutud 2016. aastal.

Tags : Ujumine