Naiste esiliigas püsib ainsana kaotuseta Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikooli maletajad olid EM-il esirinnas
Pärnu Spordikooli võrkpalli noormehed tulid Eesti U20 karikavõitjaks

Naiste esiliigas püsib ainsana kaotuseta Pärnu Spordikool

Naiste esiliiga A-alagrupis on enamus võitkondadel peetud viis mängu, B-alagrupis on kõik võistkonnad käinud väljakul neljal korral. Ainsana püsib kaotuseta A-alagrupis mängiv Pärnu Spordikool.

Pärnu naiskonna viies järjestikune võit tuli Tõrvandis, kus kodupubliku kurvastuseks mängiti 3:0 (23, 23, 21) tulemusega üle tiitlikaitsja Ülenurme.

A-alagrupis on Pärnu Spordikoolil viie mänguga kirjas 14, Peetri Võrkpalliklubil 11 ja Viljandi Metallil 10 punkti, tiitlikaitsja Ülenurme on nelja kohtumisega kogunud 7 punkti. Järgnevad VK Kramp 6 ja Lõunakeskus Tartu 3 punktiga, Kohila VK/Iluakadeemia punktiarvet avanud ei ole.

Pärnu Spordikooli naiskonda kuuluvad; Kristel Kungla, Airi Lääne, Marja-Liisa Kirschbaum, Triin Treiblut, Helen Roman, Getter Maripuu, Heli Maripuu, Lizet Tüvi, Reelika Raap, Karolin Prõhid, Triin Liivaru, Laura Loorents, Agnessa Siim, Emilie Haljas, Deily Rang, Kädi Peterson, Mari-Liis Graumann.

Peatreener; Riina Ernits

Treener; Kardo Kõresaar