Pärnu Spordikooli maletajad olid EM-il esirinnas
Parimad 2019
Naiste esiliigas püsib ainsana kaotuseta Pärnu Spordikool

Pärnu Spordikooli maletajad olid EM-il esirinnas

04.detsembril 2019 lõppesid Tallinnas noorte kiir- ja välkmale Euroopa meistrivõistlused, millest võtsid osa Pärnu Spordikooli õpilasedki.

Parima tulemuse sai Rondo Mikko, kes kuni 12aastaste noormeeste kiirmale mõõduvõtul saavutas 79 mõttesportlase seas 11. koha. Suvepealinlane võitis ja viigistas neli matši, ent kaotas hilisemale Euroopa meistrile. Välkmales pälvis Mikko kuni 14aastaste konkurentsis 154 sportlase seas 18. koha viie võidu, kahe viigi ja kahe kaotusega.

Hans-Georg Köösel teenis kuni kümneaastaste poiste kiirmales 121 sportlase hulgas 49. koha. Noormehe saagiks EMil jäi kolm võitu, kaks kaotust ja neli viiki.

Pärnu Spordikooli õpilased osalesid kiirmales Eesti võistkondade koosseisudeski: Mikko osalusel teenis Maarjamaa kuni 14aastaste teine tiim 36 tiimi seas kümnenda koha. Markus Hansson aitas kuni 18 aastaste satsi 17 võistkonna arvestuses 11-ndaks. Köösel oli osaline kuni kümneaastaste võistkonnas, mis saavutas 44 tiimi hulgas 13. koha.

Tags : Male