+372 443 1519 info@spordikool.parnu.ee
Spordikooli Vastuvõtt

Spordikooli õpilaste vastuvõtt 2021 / 2022 õppeaastal

Liitumistingimused spordialade kaupa:

TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Riina Ernits2009 ja nooremadtüdrukVastavalt vanuseleAE-ÕTPärnu Spordihall
Toomas Jasmin2010-2013poissE-R 15.00-16.00AEPärnu Spordihall
Helju Sutt2008-2012tüdrukE,K, N 15.30-17:00AE130.08.2021Kesklinna Koolide võimla
2005-2008tüdrukE17:00-18.30; T,R 15.30-17:00; L 11.00-13.00ÕT130.08.2021Kesklinna Koolide võimla
Kaisa Kirikal2009-2013tüdrukT 16.00-17.30; N 15.00-16.30AE1-202.09.2021Kesklinna Koolide võimla
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Kalle Kollin2012-2013poissE 16.30-18.00 Pärnu Spordihall; T,N 15.00-16.30 Mai KoolAE201.09.2021Pärnu Spordihall
2012-2014poiss/tüdrukE 15.00-16.30 Mai Kool; K 15.00-16.30, R 14.30-16.00 Pärnu SpordihallAE101.09.2021Pärnu Spordihall
Katrin Kallit2009-2012tüdrukE,T,K,N,R 15.00-16.15AE01.09.2021Pärnu Spordihall
2007-2009tüdrukE,T,K,N,R 16.15-17.30ÕT101.09.2021Pärnu Spordihall
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Andres Kullalates 2015poiss/tüdrukT-R alates 14.00AE07.09.2021LTK Vint-90 saal, Karusselli 87, Pärnu
Andres Kudisiim2006-2014poiss/tüdrukE,T,K,N,R 14.00-16.00AE01.09.2021LTK Vint-90 saal, Karusselli 87, Pärnu
2003-2006poiss/tüdrukE,T,K,N,R 16.00-18.00ÕT01.09.2021LTK Vint-90 saal, Karusselli 87, Pärnu
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Taavi Tammik2015-2016poiss/tüdrukesimese kl õpilased, E,K 14.15-15.00AE106.09.2021Raja Ujula
2015-2016poiss/tüdrukesimese kl õpilased, T,N 14.15-15.00AE206.09.2021Raja Ujula
Eve Leppik2012-2013poiss/tüdrukT,N 16.00-17.00; L 13.30-14.30AE130.08.2021Raja Ujula
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Eva Kuningas2010-2014poiss/tüdrukE,N,R 15.00-16.00AE06.09.2021Rannastaadion
2007-2010poiss/tüdrukE,N,R 16.00-17.30; T, K 15.30-17.00ÕT206.09.2021Rannastaadion
2006-...poiss/tüdrukE,T,K,N,R 17.00-19.00ÕT306.09.2021Rannastaadion
Reili Kaljund2013-2014poiss/tüdrukT,N 15.00-16.00AE107.09.2021Rannastaadion
2010-2012poiss/tüdrukT 16.00-17.00; K,R 15.00-16.00AE207.09.2021Rannastaadion
Romet Mihkels2009-2011
poiss/tüdrukE,K,R 15.30-16.30AE1-1, AE1-2Rannastaadion
2006-2008poiss/tüdrukE 16.30-18.00; T,N 16.00-17.30AE2Rannastaadion
2003-2005poiss/tüdrukE 18.00-20.00; N 17.30-19.30; R16.30-17.30ÕT1Rannastaadion
Rauno Kirschbaum2010-2012poiss/tüdrukE,K,N 15.15; R 15.45AE1Rannastaadion
2005-2008poiss/tüdrukE 16.15; T 15.45; K 16.15; R 16.30ÕT1Rannastaadion
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Eiki Lehemetsalates 2015poiss/tüdrukE-13-17; T-16.30-19; R-13-16  AE30.08.2021Pärnu Spordihall
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Maarja Palu-Teearu;
Ilme Palu
2014-...poiss/tüdrukE 16:00-18:00ÕT-1Pärnu Väike Vabakooli võimla
T 15:00-16:30ÕT-1Pärnu Spordihall
K 18:00-19:30ÕT-1Pärnu Vanalinna Kooli võimla
N 16:30-19:30ÕT-1Orienteerumis neljapäevakud
R 18:00-19:15ÕT-1Raja Ujula
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Ulvi Lutoškin2008-2012poiss/tüdrukE,T,N 15.00ÕT130.08.2021Pärnu Kalevi Sõudekeskus
2007-...poiss/tüdrukE,T,K,N,R 16.00; L 10.00ÕT230.08.2021Pärnu Kalevi Sõudekeskus
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Anneli Kõrge2012-2015poiss/tüdrukT,K,N 14.30AE230.08.2021Pärnu Spordihall
2007-2011poiss/tüdrukT,K,N 17.30AE330.08.2021Pärnu Spordihall
2010-2012poiss/tüdrukT 16.30; N 15.30; R 16.30AE330.08.2021Pärnu Spordihall
TreenerÕpilaste sünniaastaÕpilaste suguTreeningute ajadGrupi nimetusTreeningute algusTreeningpaik
Maarja Palu-Teearu2015-2013poiss/tüdrukT 17.00 Raja Ujula; N 14.30 Pärnu SpordihallAE106.09.2021Pärnu Spordihall
Tiina Hodakov2010-2012poiss/tüdrukE.15.00 Pärnu Spordihall/õues; K 16.00 Raja Ujula; N 15.30 Pärnu Spordihall/saalAE206.09.2021Pärnu Spordihall

Tunniplaan 2020 / 2021 õppeaastal

U - ujumine Pärnu Raja Ujulas, Raja 7, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" Sõudekeskus Suure-Jõe 50a
Matti KILLING15:00-16:30 ÕT119:00-20:00 (U; 3. ja 4. rada)15:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT110:00-11:30 ÕT1
16:30-18:30 ÕT216:30-18:30 ÕT216:30-18:45 ÕT216:30-18:45 ÕT211:30-13:00 ÕT2
Ulvi LUTOŠKIN15:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:00-16:30 ÕT115:30-17:00 ÕT115:00-16:30 ÕT110:00-13:00 ÕT2
17:00-18:30 ÕT219:00-20:00 (U; 5. ja 6. rada)16:30-18:00 ÕT217:00-18:30 ÕT216:30-18:00 ÕT2

U - ujumine Pärnu Raja Ujulas, Raja 7, Pärnu
S - Pärnu Spordihall, Riia mnt. 129, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" SÕUDEKESKUS Suure-Jõe 50a
Uko KÕRGE17:30-19:00 ÕT (S) (01.11-31.03)17:00-18:30 ÕT (sõudebaasi jõusaal)17:00-18:30 ÕT (sõudebaasi jõusaal)18:45-19:45 ÕT (U) (01.11-31.03)17:00-18:30 ÕT (sõudebaas)11:00-13:30 ÕT (Sõudebaas/Jõulumäe/Raeküla mets - vastavalt ilmale)

Ü - üldkehaline ettevalmistus
R - Rannastaadioni jõusaal

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Riina ERNITS15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE
16:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT1
17:30-19:00 ÕT217:30-18:30 ÕT2 ( R )17:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT2
Toomas JASMIN15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE
16:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT116:00-17:30 ÕT1
17:30-19:00 ÕT2 jõusaal
17:30-19:00 ÕT2 jõusaal
Egon EDO15:45-17:45 ÕT jõusaal
Peeter KAIS17:30-19:00 ÕT12:00-13:30 ÕT
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai 3
Toomas JASMIN17:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT217:30-19:00 ÕT211:00-12:30 ÕT1
12:30-14:00 ÕT2
Egon EDO16:30-19:00 ÕT15:45-17:30 ÕT16:30-17:30 ÕT15:45-17:30 ÕT
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Helju SUTT16:00-17:00 AE116:00-17:00 AE116:00-17:00 AE116:00-17:00 AE112:00-13:30 ÕT2
17:00-18:15 ÕT117:00-18:15 ÕT117:00-18:15 ÕT116:00-17:30 ÕT117:00-18:15 ÕT1
18:15-19:30 ÕT218:15-19:30 ÕT218:15-19:30 ÕT217:30-19:00 ÕT218:15-19:30 ÕT2
Peeter KAIS18:00-19:30 ÕT18:00-19:30 ÕT16:00-17:30 ÕT
Kaisa KIRIKAL16:15-17:45 AE2 ja ÕT2 (R)16:45-18:15 AE216:00-18:00 AE2 ja ÕT215:45-17:15 AE217:30-19:00 AE2
18:15-19:30 ÕT217:15-19:00 ÕT2
VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
Peeter KAIS15:30-17:00 ÕT
ÜLEJÕE PÕHIKOOLI VÕIMLA Tallinna mnt 40a
Kaisa KIRIKAL12:00-13:30 AE2
RANNASTAADION jõusaalRanna pst. 2
Kaisa KIRIKAL / Peeter KAIS16:00-17:30

RS - Pärnu Rannastaadion
U - Pärnu Raja Ujula - Raja 7, Pärnu
K - Pärnu Kergejõustikuhall - Väike- Kuke 8c Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
PÄRNU SPORDIKOOLI KERGEJÕUSTIKUHALL Väike-Kuke tn 8c / RANNASTAADION Ranna pst 2
Eva KUNINGAS15:00-16:00 AE15:30-17:00 ÕT215:30-17:00 ÕT215:00-16:00 AE15:00-16:00 AE12:00-14:00 ÕT3
16:00-17:15 ÕT217:00-19:00 ÕT317:00-19:00 ÕT316:00-17:15 ÕT216:00-17:15 ÕT2
17:15-19:00 ÕT317:15-18:30 ÕT317:15-19:00 ÕT3
Romet MIHKELS15:30-16:30 AE1+AE216:00-17:30 AE215:30-16:30 AE1+AE216:00-17:30 AE215:30-16:30 AE1+AE212:00-14:00 ÕT2
16:15-17:45 AE217:30-19:30 ÕT217:00-19:00 ÕT217:30-19:30 ÕT116:30-18:00 ÕT1
18:00-20:00 ÕT118:00-19:00 ÕT2 (U jõusaal) (01.11-30.04)
19:00-20:00 ÕT2 (U 1. ja 2. rada) (01.11-30.04)
Rauno KIRSCHBAUM15:15-16:15 AE1 (K)16:15-17:45 ÕT1 (RS)15:15-16:15 AE1 (K)15:15-16:30 AE1 (K)15:30-17:00 ÕT1 (K)16:00-17:15 ÕT1+ÕT2 (U) (alates 01.11.21)
16:15-17:45 ÕT1 (K)17:00-17:45 ÕT1 (jõusaal)16:15-18:00 ÕT1 (K)16:30-18:30 ÕT2 (K)17:00-19:00 ÕT2 (K)
17:45-19:15 ÕT2 (K)17:45-19:30 ÕT2 (RS)16:30-18:30 ÕT-2 (RS)
Reili KALJUND15:00-16:15 AE315:00-16:00 AE115:00-16:00 AE215:00-16:00 AE115:00-16:00 AE2
16:15-17:45 ÕT16:00-17:00 AE216:00-17:15 AE316:15-17:45 ÕT16:00-17:15 AE3
17:15-18:45 ÕT17:15-18:45 ÕT17:15-18:45 ÕT

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Eiki LEHEMETS13:00-14:00 AE/ÕT16:30-18:15 ÕT113:00-14:30 ÕT1
14:00-17:00 ÕT118:15-19:00 AE/ÕT14:30-16:00 AE/ÕT

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
SK "VINT- 90" SAAL Karuselli 87
Andres KUDISIIM14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT14:00-16:00 AE-ÕT
16:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT116:00-18:00 ÕT1
Andres KULL15:00-15:45 ÕT114:00-15:30 ÕT114:00-15:30 ÕT114:00-15:30 ÕT114:00-16:30 ÕT1
15:45-16:30 ÕT215:30-18:00 ÕT215:30-18:00 ÕT215:30-18:00 ÕT217:00-19:00 ÕT2

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Katrin KALLIT15:00-16:30 AE15:00-16:15 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE15:00-16:15 AE
16:30-18:00 ÕT216:00-17:30 ÕT216:00-17:30 ÕT216:00-17:30 ÕT216:15-17:45 ÕT2
17:45-19:00 ÕT317:15-19:00 ÕT317:30-18:45 ÕT317:30-19:00 ÕT317:30-19:00 ÕT3
Kalle KOLLIN16:30-18:00 AE215:00-16:30 AE214:30-16:00 AE2
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai tn 3 Pärnu
Kalle KOLLIN15:00-16:30 AE115:00-16:30 AE115:00-16:30 AE1

maastikutreeningu asukoht - vt. neljapäevakute kalenderplaan www.okwest.ee
ujumine - Pärnu Raja Ujula, Raja 7, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
VÄIKE VABAKOOLI VÕIMLA Noorte väljak 2
PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
PÄRNU RAJA UJULA Raja 7
Ilme PALU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:00 -16:30 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:30 -19:30 ÕT-1 (maastikutreening)18:45 -20:00 ÕT-1 (ujumine)
Maarja PALU - TEEARU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:00 -16:30 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:30 -19:30 ÕT-1 (maastikutreening)18:45 -20:00 ÕT-1 (ujumine)

R - Raeküla Kooli võimla, Käo 4 Pärnu
U - Raja Ujula, Raja 7 Pärnu
P - Paikuse Spordikompleks, Paide mnt 19 Paikuse alevik

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Anneli KÕRGE15:00-16:30 ÕT1-116:30-18:00 AE1+ÕT2 ( R )14:30-15:15 AE216:30-18:00 ÕT1-1 + ÕT1-2 + ÕT2 (jooksurada)14:30-16:00 ÕT1-1 + ÕT1-213:00-13:45 (U jõusaal) ÕT2 individuaalne13:00-13:45 (U jõusaal) ÕT2
individuaalne
16:30-18:00 ÕT1-215:15-17:30 ÕT1-1 + ÕT1-216:00-17:30 AE2 + AE313:45-14:30 (U 1. ja 2. rada) ÕT2
individuaalne
13:45-14:30 (U 3. ja 4. rada) ÕT2
individuaalne
18:00-19:30 ÕT217:30-19:00 AE317:30-19:00 ÕT2
19:30-20:30 ÕT2
Mark Kuusk17:00-18:30 AE1 (P)15:30-17:00 AE217:00-18:30 AE1 (P)15:30-17:00 AE2
17:00-18:30 AE317:00-18:30 AE3

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU RAJA UJULA Raja 7, Pärnu
Marika TIKKERBÄR06:15-07:45 ÕT506:15-07:45 ÕT506:15-07:45 ÕT506:15-07:45 ÕT509:00-10:30 ÕT5
16:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT416:00-17:00 ÕT4
16:15-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:15-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:15-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:15-17:00 ÕT5 (jõusaal)16:15-17:00 ÕT5 (jõusaal)
17:00-17:45 ÕT4 (jõusaal)17:00-17:45 ÕT4 (rõdu)17:00-17:45 ÕT4 (jõusaal)17:00-17:45 ÕT4 (rõdu)17:00-17:45 ÕT4 (jõusaal)
17:00-19:00 ÕT517:00-19:00 ÕT517:00-19:00 ÕT517:00-19:00 ÕT517:00-19:00 ÕT5
Eve LEPPIK14:30-15:00 AE3 (rõdu)14:30-15:00 AE2 (rõdu)14:30-15:00 AE3 (rõdu)14:30-15:00 AE2 (rõdu)14:30-15:00 AE3 (rõdu)10:30-11:00 AE2 (rõdu)
15:00-16:00 AE315:00-16:00 AE215:00-16:00 AE315:00-16:00 AE215:00-16:00 AE311:00-12:00 AE2
16:00-17:00 AE416:00-17:00 AE116:00-17:00 AE416:00-17:00 AE116:00-17:00 AE412:00-13:00 AE1
Artur TIKKERBÄR14:15-15:00 ÕT1 (rõdu)14:15-15:00 ÕT1-214:15-15:00 ÕT1 (rõdu)14:15-15:00 ÕT1-214:15-15:00 ÕT1-210:00-12:15 ÕT2-2
15:00-16:00 ÕT115:00-16:00 ÕT1-215:00-16:00 ÕT115:00-16:00 ÕT1-215:00-16:00 ÕT1
16:00-17:15 ÕT216:00-17:15 ÕT216:00-17:15 ÕT216:00-17:15 ÕT216:00-17:15 ÕT2
17:15-18:00 ÕT2-217:15-18:00 ÕT2-217:15-18:00 ÕT2-2
Katrin TAMMIK06:30-07:30 ÕT17:00-17:30 ÕT (jõusaal)06:30-07:30 ÕT17:00-17:30 ÕT (jõusaal)17:00-17:30 ÕT (rõdu)10:00-10:45 ÕT (jõusaal)
17:00-17:30 ÕT (rõdu)17:30-19:00 ÕT17:00-17:30 ÕT (rõdu)17:30-19:00 ÕT17:30-19:00 ÕT10:45-12:15 ÕT
17:30-19:00 ÕT17:30-19:00 ÕT
Rita SOOVIK14:00-15:00 AE114:00-15:00 AE214:00-15:00 AE114:00-15:00 AE2

Spordikooli treeningutega liitumise juhend

  • 1. Vaba treeningkoha olemasolu kontrollimine

    Lapsevanem kontakteerub treeneriga, et teada saada vaba treeningkoha olemasolu ja millises treeninggrupis hakkab laps osalema.

    Treenerite kontaktid leiate vastava spordiala lehelt või spordikooli kontaktide lehelt.

  • 2. Lapsevanem täidab õpilase treeningutega liitumise avalduse

    Alates 2018/2019 õppeaastast toimub Pärnu munitsipaalhuvikoolidesse astumine ning õppetasu lepingu sõlmimine ainult süsteemis ARNO ( https://arno.parnu.ee/ ).

    Huvikooli astumise taotluse tegemiseks palun logige süsteemi ja vajutage nuppu “HUVIKOOLI TAOTLUS” oma lapse juures.

    ARNO info telefon – (+372) 443 1143 

  • 3. Lapsevanem saadab lapse trenni

    Laps on huvikooli õpilane hetkest, kui nii vanem, kui huvikool on lepingu kinnitanud.

Spordikooli õppetasud 2021 / 2022 õppeaastal

Lapsevanemate poolt makstava õppetasu hinnakiri alates 01.09.2021

NB! MTA tuludeklaratsioonil saab õppetasu deklareerida makse sooritanud isik !

Õppetasu tuleb kanda Pärnu Linnavalitsuse Swedbank’is olevale a/a EE512200221018058690 või SEB Pank a/a EE211010902005837007. Maksekorraldusele kindlasti lisada ka teie lapse viitenumber, mille leiate Õppetasu lepingust.

Õppetasude arvestamise aluseks on Pärnu Linnavalitsuse Korraldus.

Lapsevanema poolt makstav õppetasu moodustab ainult ühe osa huvikooli maksumusest,
teise osa maksab Pärnu Linnavalitsus (vt. Korraldus 01.02.2021 nr 80).

OSAKOND1 KUU / €I POOLAASTA KOKKU / € (sept. - dets.)II POOLAASTA KOKKU / € (jaan. - mai)
MALE23.0092.00115.00
LAUATENNIS29.00116.00145.00
ORIENTEERUMINE29.00116.00145.00
UJUMINE35.00140.00175.00
VÕRKPALL35.00140.00175.00
KORVPALL35.00140.00175.00
SULGPALL35.00140.00175.00
SÕUDMINE / AERUTAMINE35.00140.00175.00
KERGEJÕUSTIK35.00140.00175.00
ÜKE (üldkehaline ettevalmistus)35.00140.00175.00