+372 443 1519 info@spordikool.parnu.ee
G4S Noorteliiga tüdrukute U14 Pärnu Spordikool II koht
Pärnu poisid võitsid D-vanuseklassis Eesti meistritiitli
Kõik mängud võitnud Pärnu poeglapsed tulid Tatsi ja Rakvere ees Eesti meistriks

G4S Noorteliiga tüdrukute U14 Pärnu Spordikool II koht

Rakvere Spordihallis toimuval U14 vanuseklassi finaalpäeval krooniti tüdrukute hooaja lõpetuseks meistriks Tallinna Kalev I naiskond, kes finaalis sai 79:58 (18:12, 16:14, 27:14, 18:18) jagu Pärnu SK-st.

Kaitsele tugevat rõhku pannud Tallinna Kalevi parimana viskas Diana Svedovskaja 27 punkti, hankis 8 lauapalli, jagas 6 korvisöötu ja tegi ka koguni 10 vaheltlõiget. Kristiina Kozlovski tõi 17 silma ja tegi 5 vaheltlõiget ja Viktoria Timoshtshuki arvele kanti 15 punkti ja samuti 5 vaheltlõiget. Pärnu SK edukaim oli Katariina Rõngelep 30 punktiga, Katriin Saarep kogus 10 silma ja 17 lauapalli.

Tallinna Kalevi võidu aluseks mõlema peatreeneri sõnul oli nende agressiivne ülevälja pressing. Võitjate juhendaja Janika Veinpere-Pillisner sõnas portaalile Korvpall24.ee: “Võidu tõi kaitsemäng – see pressing, mida me 40 minutit mängisime.”

Ka koguni 38 pallikaotust teinud Pärnu peatreener Riinu Veber tõi pärast kohtumist just pressingu eraldi välja: “Ise panime palju viskeid mööda, kuna me ei saanud nende agressiivse kaitsega hakkama. Tallinna Kalev on Eestis ilmselt ainuke, kes taoliselt kaitses survestab ja me ei ole harjunud seda murdma.”

Kuigi meistritiitel tuli üsnagi veenva eduga, siis Veinpere-Pillisner finaalmänguga rahule ei jäänud: “Ma lootsin, et teeme nii hea mängu, et ma saan istuda ja nautida. Aga me ei suutnud platsil kohati olukordi õigesti hinnata ja ma arvan, et see tulenes väsimusest. Meil on olnud raske hooaeg ja palju turniire, aga see on kõik meile kogemusi juurde andnud.”

Varem peetud pronksimängus sai Audentese SK I 57:46 jagu BC Kalev/Cramo I naiskonnast.

 

Allikas: basket.ee

Tags : Korvpall
RELATED POSTS