Pärnu poisid võitsid D-vanuseklassis Eesti meistritiitli
Lõpetajad 2018
G4S Noorteliiga tüdrukute U14 Pärnu Spordikool II koht

Pärnu poisid võitsid D-vanuseklassis Eesti meistritiitli

Pühapäeval lõppes Võru Spordikooli välisväljakutel kolm päeva kestnud kuni 14-aastaste noorte (D-vanuseklass) minivõrkpalli EV100 Eesti meistrivõistluste finaalturniir, millest võttis osa 20 poiste ja 20 tüdrukute võistkonda. Poiste arvestuses osutus parimaks Pärnu Spordikooli I võistkond ja tüdrukute konkurentsis Viljandi Spordikool.

Algselt olid võistkonnad jagatud nelja viieliikmelisse alagruppi, misjärel olid kavas kohamängud. Poiste arvestuses mängis ennast kuldmedalile Pärnu Spordikooli I võistkond. Järgnesid teiseks tulnud Selver Tallinna I võistkond ja kolmanda koha saavutanud Võrkpalliklubi Täht Tallinn. Neljanda koha hõivas Spordiklubi Tats Tallinn ja viienda Rakvere/Kadrina Keskkooli I esindus.

Tüdrukute kuldmedali võitis eelmisel aastal kolmas olnud Viljandi Spordikool. Rakvere Spordikool tuli sarnaselt eelmisele aastale teiseks, koduvõistkond Võru Spordikool I kolmandaks, Kohila Võrkpalliklubi neljandaks ja Viljandi Spordikool II viiendaks.

Poiste parimad mängijad: Aleksander Sarapuu (Pärnu Spordikool I), Tristan Täht (Selver Tallinn I), Joonah Marten Üprus (Võrkpalliklubi Täht Tallinn) ja Stefan Vaaks (Spordiklubi Tats Tallinn). Tüdrukute parimad mängijad: Janelle Leenurm (Viljandi Spordikool), Ronja Lydia Vehmanen (Rakvere Spordikool), Mirtel Kuuse (Võru Spordikool I) ja Helina Vaikla (Kohila Võrkpalliklubi).

EV100 Eesti meistrivõistlused U-14 poiste ja tüdrukute võrkpallis olid pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuulusid 2018. aasta EV100 spordiprogrammi. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenisid Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Pärnu Spordikool I meeskonda kuulusid: Hans Alfons Haljas, Martin Jürissoo, Hardi Mets, Kristo Rammulüüs, Darek Vahemets, Aleksander Sarapuu

treener: Peeter Kais

Poiste paremusjärjestus: