Kohila Talvekarikas võrkpallis – Pärnu Spordikoolile kaks esikohta
Kaotuseta jäänud Pärnu noormehed tulid EVF karikavõitjaks
Pärnu Spordikooli VII Jõuluturniir tüdrukute võrkpallis

Kohila Talvekarikas võrkpallis – Pärnu Spordikoolile kaks esikohta

12. jaanuaril 2019 toimus Kohilas suur noorteturniir võrkpallis – Kohila Talvekarikas, kuhu oli kogunenud 11 kuni 16-aastaste tütarlaste, seitse kuni 16-aastaste poeglaste ja kuus U-18/20 neidude+naiste võistkonda.

Pärnu Spordikoolist võttis osa 3 võistkonda; Poisid U-16 võistkond – treener Peeter Kais, tüdrukute U-16 ja U-18/20 võistkonnad – treener Helju Sutt.
Poisid U-16 ja tüdrukud U-18/20 võitsid oma vanusegrupi, U-16 tüdrukud saavutasid neljanda koha.

Võistkondades mängisid:
Pärnu Spordikooli U-18/20 neiude võistkonnas mängisid: (Karolin Prõhid, Lizet Tüvi, Annika Holland, Reilika Ritson, Neleliis Sams, Annet- Elisabet Laanepõld, Kerttu Karu, Grete Merila, Agnessa Siim, Liisa Lepmets, treener Helju Sutt).
Parim mängija: Karolin Prõhid

Pärnu Spordikooli U-16 noormeeste võistkonnas mängisid: (Markus Kohtla, Kristofer Rünt, Darek Vahemets, Martis Jürissoo, Andro Karuks, Aleksander Sarapuu, Hans Alfons Haljas, Alex Laats, Tõnis Hendrik Tallo, Endri Sutt, treener Peeter Kais).
Parim mängija: Markus Kohtla

Kohila Talvekarikas toimus omalaadse süsteemi järgi. Mängiti aja ja/või punktide peale, üks geim kestis 15 minutit või 21 punktini. Süsteem on üle võetud Lätist ja võib tõdeda, et see toimis ideaalselt. Niimoodi on võimalik turniiri korraldada suure hulga võistkondadega. Mängude vaheajal toimusid ka kehalised katsed (ühe minuti jooksul tuli hüpata 30 sekundit paremal ja 30 sekundit vasakul jalal) ja varbseinal toimusid jalgade tõsted. Päev oli kokkuvõttes meeleolukas ja treeneritelt tuli palju positiivset tagasisidet.