UJULA

TÄIENDATUD!

Seoses COVID-19 koroonaviiruse leviku tõkestamisega on Pärnu Spordikool suletud, sh ka allasutused (Pärnu Spordihall, Pärnu Kergejõustikuhall, Pärnu Spordikooli ujula, Pärnu Rannastaadion) alates 14.03.2020.

Olge hoitud ja terved!

Pärnu Spordikool

Seoses COVID-19 koroonaviiruse leviku tõkestamisega on Pärnu Spordikool suletud, sh ka allasutused (Pärnu Spordihall, Pärnu Kergejõustikuhall, Pärnu Spordikooli ujula, Pärnu Rannastaadion, v.a hostel) alates 16.03.2020.

Treeningtegevus on peatatud esialgu kaheks nädalaks, vastavalt järgnevatele juhistele.
Õppetasu ära jäänud perioodi eest ei võeta.

Kui on kiiremaid arenguid, siis anname sellest teile teada.

Peamine lisainfo:

• järgida kriisiolukorraks väljakuulutatud reegleid;
  • järgida Terviseameti ettekirjutusi ja soovitusi.

Sporditegevusega seoses:

• mitte korraldada ühistreeninguid, -koolitusi ega muid kokkusaamisi;
  • spordivõistlustel osalemine ja võistluste korraldamine välistatud esialgu kuni 01.05.2020;
  • koostada ja saata individuaalse treenimise soovitused ja plaanid e-sidevahendite teel;

Haridus- ja Teadusministeerium juhib tähelepanu, et distantsõppe perioodil ei tohi toimuda ka huviringid, treeningud jms. Rõhutame, et õppuritel tuleb teha paus koolivälistes huvitegevustes ning palume õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.

Vaata ja loe, kuidas hoida ennast ja teisi viiruse eest www.koroonaviirus.ee. Lisainfot saab veel Terviseameti lehelt www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus ning reisimise kohta Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeeriumi lehelt https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov.
lehel: https://parnu.ee/linnakodanikule/omavalitsus/elanikkonnakaitse-kriisiolukorrad/koroonaviirus

Olge hoitud ja terved!

Pärnu Spordikool

Pärnu Spordikooli Ujula

Alates 1. juulist 2015.a. hakkas Pärnu Spordikool haldama Koidula ujulat, aadressiga Metsa 19, Pärnu, 80010.

h

Ujula Info

E – R 19:00 – 21:15 (08:00 – 19:00 üldhariduskoolide ja spordikooli ujumine)

L 12:00 – 21:00 (09:00 – 12:00 spordikooli ujumine)