+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee

AADRESS

Riia mnt 129

Pärnu, 80010

TELEFON

Administraator (üldküsimused) (+372) 449 9660

Peaadministraator (broneerimine) (+372) 53 04 3531

Insener peaspetsialist (tehnilised küsimused) (+372) 449 9669

AVATUD

E – R 08:00 – 22:00

L – P 09:00 – 20:00

Spordihalli töötajate kontaktandmed

Spordikooli treenerid

NimiSpordialaTelefonE-post
Eva Kuningaskergejõustik56 65 7167kuningaseva@hotmail.com
Romet Mihkelskergejõustik56 62 5246romet.mihkels@mail.ee
Rauno Kirschbaumkergejõustik55 57 1859kirschbaum@hot.ee
Reili Kaljundkergejõustik59 00 8068reilikaljund@gmail.com
Marja - Liisa Keskülavõrkpall53 92 2918marja.keskyla@hotmail.com
Helju Suttvõrkpall501 8291heljusutt@hotmail.com
Peeter Kaisvõrkpall502 6330peeterkais@hot.ee
Egon Edovõrkpall53 44 6944egonedo@yahoo.com
Riina Ernitsvõrkpall58 16 2892riina.ernits@gmail.com
Toomas Jasminvõrkpall526 7306toomas.jasmin@mail.ee
Katrin Kallitkorvpall56 65 8744katrinkallit@gmail.com
Riinu Veberkorvpall56 48 3886riinuv@hot.ee
Marika Tikkerbärujumine56 45 2253marika@tidmar.ee
Artur Tikkerbärujumine56 56 4323artur@tidmar.ee
Eve Leppikujumine56 63 4220epjen@hot.ee
Katrin Tammikujumine56 65 9214katrinots@gmail.com
Andres Kulllauatennis55 59 6364andres.kull@mail.ee
Peeter Sumrelauatennis53 44 5849peeter.sumre@gmail.com
Eiki Lehemetsmale55 66 3688eiki.lehemets@gmail.com
Maarja Palu - Teearuorienteerumine53 32 6700maarja.palu@gmail.com
Ilme Paluorienteerumine510 9401ilme@okwest.ee
Uko Kõrgeaerutamine520 7036uko.korge@mail.ee
Reet Palm-Killingsõudmine525 2108reetpalm@gmail.com
Rita Maiersõudmine521 9611rita@rowing.ee
Ulvi Lutoškinsõudmine55 60 3337ulvilutoskin@gmail.com
Raini Lellesõudmine55 57 2646
raini@rowing.ee
Koidu Killingsõudmine56 21 2601koidukilling@gmail.com
Anneli Kõrgesulgpall58 22 6877annelikorge@hot.ee

Spordikooli töötajad

NimiAmetTelefonE-post
Liina Sildsekretär - infojuht443 1519liinasild@hot.ee
Erki Meltsdirektori asetäitja õppealal443 1143
56 49 5471
emelts@gmail.com
Tiit Aasmadirektor443 1516
506 7409
spordi.kool@mail.ee

Spordihalli töötajad

NimiAmetTelefonE-post
Mait Käbinspordihalli juhataja449 9666mait@kkparnu.ee
Annika Oltrespordihalli peaadministraator53 04 3531annika@parnusport.ee
Sille Rähesoospordihalli administraator449 9660info@parnusport.ee
Jane Rumaskspordihalli administraator449 9660info@parnusport.ee
Leonid Muhhininsener peaspetsialist449 9669leonid@parnusport.ee
Aivar Küttinsener53 41 1022aivar@parnusport.ee
Boriss Kužovnikremonditööline55 67 6243
Tiina Lankotsvanemkoristaja
Tatjana Nozdrjukkoristaja
Alina Vaabelkoristaja

Rannastaadioni töötajad

NimiAmetTelefonE-post
Tair Antonrannastaadioni juhataja521 0057rannastaadion.parnu@gmail.com
Lia Andresonpeaadministraator525 3005rannastaadion.hostel@gmail.com
Anneli Hermannadministraator447 2600rannastaadion.hostel@gmail.com
Laura Järvelahtadministraator447 2600rannastaadion.hostel@gmail.com
Sandra Peegeladministraator - turundusspetsialist447 2600rannastaadion.hostel@gmail.com
Rivar Tippstaadionimeister
Gert Oleskstaadionimeister
Reet Passpuhastusteenindaja
Riina Troškinpuhastusteenindaja
Maie Puistajapuhastusteenindaja

Kergejõustikuhalli töötajad

NimiAmetTelefonE-post
Mall Aasadministraator445 6941info.kjh@parnusport.ee
Eve Paulbergadministraator445 6941info.kjh@parnusport.ee
Tiia Järvekoristaja

Ujula töötajad

NimiAmetTelefonE-post
Heli Kivimäevalvelaud502 3735
Liidia Lopsikvalvelaud56 21 8849
Maini Valmetkoristaja
Larissa Mossinakoristaja
Erich Intsremonditööline

Koolispordi töötajad

NimiAmetTelefonE-post
Jaan Suureväljakoolisport instruktor447 6479
449 9667
ksl@lv.parnu.ee