+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee
Spordikooli Vastuvõtt

Spordikooli õpilaste vastuvõtt 2019 / 2020 õppeaastal

Liitumistingimused spordialade kaupa:

  • tütarlapsi alates II klassist

  • treener Helju Sutt tel. 501 8291
     

  • tütarlapsi 3. — 5. kl

  • treener Riina Ernits tel. 58 16 2892
     

  • poisse sünniaastatega 2005 ja nooremad

  • treener Peeter Kais tel. 502 6330
     

  • poisse vanuses 7 — 12 eluaastat ( algajad treeninggrupp AE-1 )

  • poisse vanuses 10 — 17 eluaastat ( edasijõudnud nooremad treeninggrupp ÕT-1 )

  • poisse vanuses 14 — 19 eluaastat ( edasijõudnud vanemad treeninggrupp ÕT-2 )

  • treener Toomas Jasmin tel. 526 7306
     

  • II — IV klasside tüdrukuid

  • treener Marja-Liisa Kirschbaum tel. 53 92 2918

  • tütarlapsi 1. — 12. klass

  • treener Katrin Kallit tel. 56 65 8744
     

  • tütarlapsi 1. — 12 klass

  • treener Riinu Veber tel. 56 48 3886

  • 6 — 10 aastaseid lapsi

  • treener Andres Kull tel. 55 59 6364
     

  • 7 — 9 aastaseid lapsi

  • treener Peeter Sumre tel. 53 44 5849, E-mail:  peeter.sumre@gmail.com

  • sünniaastaga 2009 ja vanemaid õpilasi

  • treener: Katrin Tammik tel. 56 65 9214
     

  • 1. klassi õpilasi

  • treener Eve Leppik tel. 56 63 4220
     

  • 1. — 4. kl õpilasi

  • treener Artur Tikkerbär tel. 56 56 4323
    treener Marika Tikkerbär tel. 56 45 2253
     

  • lapsi alates 2. klassist ja alates 11. eluaastast

  • treener Eva Kuningas tel. 56 65 7167
     

  • 1. — 4. klassi õpilasi (treeninggrupp AE-1)

  • 4. — 6. klassi õpilasi, (treeninggrupp ÕT-1)

  • treener Rauno Kirschbaum tel. 55 57 1859
     

  • lapsi vanuses 6 — 9 eluaastat, (treeninggrupp AE-1)

  • lapsi vanuses 10 — 16 eluaastat, (treeninggrupp AE-2)

  • treener Reili Kaljund tel. 59 00 8068
     

  • lapsi vanuses 7-12 eluaastat, (treeninggrupp AE-1)

  • lapsi vanuses 11-16 eluaastat, (treeninggrupp AE-2)

  • lapsi vanuses 12-19 eluaastat, (treeninggrupp ÕT-1)

  • lapsi vanuses 13-19 eluaastat, (treeninggrupp ÕT-2)

  • treener Romet Mihkels tel. 56 62 5246

  •  kõiki soovijaid

  • treener Eiki Lehemets tel. 55 66 3688

  • Oodatakse 1. – 9. klassi õpilasi

  • treener Ilme Palu tel. 510 9401, treener Maarja Palu — Teearu tel. 53 32 6700

  • õpilasi alates 4. kl

  • treener Reet Palm — Killing tel. 525 2108
     

  • õpilasi alates 2.kl

  • treener Ulvi Lutoškin tel. 55 60 3337
     

  • õpilasi alates 10. eluaastast

  • treener Koidu Killing tel. 56 21 2601
     

  • õpilasi alates 10. eluaastast

  • aerutamistreener Uko Kõrge tel. 520 7036
     

  • 10. aastaseid ja vanemaid õpilasi

  • treener Rita Maier tel. 521 9611 ja treener Raini Lelle tel. 55 57 2646

  • Eriti oodatud I — III klassi õpilased , vabade kohtade olemasolul  ka natuke vanemaid lapsi

  • treener Anneli Kõrge tel. 58 22 6877

Tunniplaan 2019 / 2020 õppeaastal

U - ujumine Pärnu Spordikooli Ujulas, Metsa 19 Pärnu
S - Pärnu Spordihall, Riia mnt 129 Pärnu
K - Pärnu Kuninga tn Põhikooli võimla, Kuninga 29, Pärnu
T - Pärnu Tammsaare Kooli võimla, A. H. Tammsaare puiestee 30, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" Sõudekeskus Suure-Jõe 50a
Reet PALM - KILLING15:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-110:00-11:30 ÕT-1
16:30-18:30 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:45 ÕT-216:30-18:45 ÕT-211:30-12:30 ÕT-2
18:45-19:30 ÕT (U)
Ulvi LUTOSKIN15:00-16:30 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-110:00-13:00 ÕT-2
16:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT -2
18:45-19:30 ÕT (U)
Koidu KILLING15:00-16:00 AE-1/ÕT-116:00-17:30 ÕT-215:00-16:30 AE-1/ÕT-1 (S)15:00-16:30 AE-1/ÕT-112:15-13:45 AE-1/ÕT-1
16:00-18:00 ÕT-218:45-19:30 AE-1/ÕT-1 (U)16:00-18:00 ÕT-217:15-18:45 ÕT-2 (S)16:30-18:00 ÕT-210:00-12:15 ÕT-2
PÄRNU Sõudeklubi Rääma tn. 27
Raini LELLE15:00-16.30 AE-115:30-17:00 AE-1 (K)16:15-17:45 AE-115:00-16:30 AE-118:15-19:00 AE-1
16:30-18:45 ÕT-117:00-18:30 ÕT-115:00-16:00 ÕT-116:30-18:00 ÕT-116:00-17:30 ÕT-110:00-12:00 ÕT-1
18:15-19:00 ÕT-1 (U)
Rita MAIER15:00-16:30 AE-115:30-17:00 AE-1 (K)16:00-18:00 ÕT-115:00-16:30 AE-116:30-18:00 ÕT-1 (T)09:00-11:15 ÕT-1
16:30-18:00 ÕT-117:00-18:30 ÕT-116:30-18:00 ÕT-118:45-19:30 ÕT-1 (U)

U - ujumine Pärnu Spordikooli Ujulas, Metsa 19 Pärnu
S - Pärnu Sprdihall, Riia mnt. 129, Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" SÕUDEKESKUS Suure-Jõe 50a
Uko KÕRGE18:00-20:00 ÕT-1 (S)16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-118:45-19:30 ÕT-1 (U)16:00-17:30 ÕT-111:00-12:45 ÕT-1

Ü - üldkehaline ettevalmistus
R - Rannastaadioni jõusaal

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Riina ERNITS15:00-16:00 AE-116:00-17:30 ÕT-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
16:00-17:30 ÕT-117:30 - 19:00 ÕT-2 (Ü)16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-2
Peeter KAIS16:00-17:30 AE-1/ÕT-1 (Ü)
17:30-19:00 ÕT-2 (Ü)
Toomas JASMIN15:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai 3
Toomas JASMIN16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-111:00-12:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-212:30-14:00 ÕT-2
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Helju SUTT14:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-1
15:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-1
17:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-2
Peeter KAIS16:00-17:30 ÕT-218:00-19:30 AE-1/ÕT-115:00-16:30 ÕT-2
17:30-19:30 AE-1/ÕT-116:30-18:00 AE-1/ÕT-1
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
Peeter KAIS17:00-19:00 ÕT-211:00-12:30 ÕT-2
12:30-14:00 AE-1/ÕT-1
VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
Peeter KAIS15:00-17:15 ÕT-2
ÜLEJÕE PÕHIKOOLI VÕIMLA Tallinna mnt 40a
Egon EDO14:45-16:15 AE-114:45-16:15 AE-114:15-16:15 AE-114:45-16:15 AE-114:30-16:30 AE-1
Marja-Liisa KIRSCHBAUM10:00-12:00 AE-1
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Marja-Liisa KIRSCHBAUM16:30-18:00 AE-116:30-18:00 AE-116:30-18:00 AE-1
PÄRNU RANNASTAADION Ranna puiestee 2, Pärnu
Peeter KAIS17:30-19:30 AE-1/ÕT-1 (Ü)11:30-13:30 ÕT-2 (Ü)
13:30-14:30 AE-1/ÕT-1 (Ü)

RS - Pärnu Rannastaadion

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIKOOLI KERGEJÕUSTIKUHALL Väike-Kuke tn 8c / RANNASTAADION Ranna pst 2
Eva KUNINGAS15:00-16:00 AE15:30-16:45 ÕT-115:30-16:45 ÕT-115:00-16:00 AE15:00-16:00 AE12:00-14:00 ÕT-2
16:00-17:30 ÕT-116:45-18:15 ÕT-216:45-18:30 ÕT-216:00-17:15 ÕT-116:00-17:00 ÕT-1
17:30-18:30 ÕT-217:15-18:30 ÕT-217:00-18:30 ÕT-2
Romet MIHKELS15:30-16:30 AE-116:00-17:30 AE-215:30-16:30 AE-116:00-17:30 AE-215:30-16:30 AE-112:00-13:30 ÕT-1/ÕT-2
16:30-17:45 AE-217:30-19:45 ÕT-1/ÕT-216:30-18:00 AE-217:30-19:45 ÕT-1/ÕT-216:30-19:00 ÕT-1/ÕT-2
17:45-19:45 ÕT-1/ÕT-218:00-20:00 ÕT-1/ÕT-2
Rauno KIRSCHBAUM15:15-16:30 AE-116:00-17:30 ÕT-115:15-16:30 AE-116:15-17:15 AE-116:00-17:30 ÕT-111:00-12:30 ÕT-1
17:15-19:30 ÕT-217:30-19:30 ÕT-216:30-18:00 ÕT-117:15-19:45 ÕT-217:30-19:30 ÕT-2
18:00-19:00 ÕT-2
Reili KALJUND15:00-16:30 AE-215:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
16:00-17:30 AE-216:00-17:30 AE-216:00-17:30 AE-2

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Eiki LEHEMETS13:15-14:00 AE-118:15-19:00 AE-114:30-16:00 AE-1
14:00-17:00 ÕT-116:30-18:15 ÕT-113:00-14:30 ÕT-1

P - Paikuse Spordikeskus

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
SK "VINT- 90" SAAL Karuselli 87
Peeter SUMRE14:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-112:00-13:30 AE-1/ÕT-1
15:00-16:30 ÕT-215:30-17:45 ÕT-2 15:30-17:45 ÕT-215:30-17:45 ÕT-215:30-17:45 ÕT-213:30-15:00 ÕT-2
Andres KULL15:30-17:00 ÕT-2 (P)14:00-16:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-1
16:30-19:00 ÕT-216:30-18:30 ÕT-216:30-19:00 ÕT-217:00-19.00 ÕT-2 (P)

Ü - üldkehaline ettevalmistus (spordihalli rõdu ja jõusaal)
Ü+ - üldkehaline ettevalmistus (raeküla mets, rand, spordihalli rõdu ja jõusaal)
V - väike saal

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Katrin KALLIT15:00-16:30 AE15:00-16:30 ÕT-214:30-16:00 AE14:00-15:30 AE
16:30-18:00 ÕT-216:00-17:30 ÕT-2 (V)17:00-18:30 ÕT-316:00-17:30 ÕT-215:30-17:00 ÕT-2
17:30-19:00 ÕT-317:30-19:00 ÕT-317:00-18:30 ÕT-3
Riinu VEBER15:00-16:30 AE (Ü)14:30-16:00 AE15:30-17:00 ÕT-115:30-17:00 ÕT-1
16.30-18.00 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 AE (Ü)

maastikutreeningu asukoht - vt. neljapäevakute kalenderplaan www.okwest.ee
ujumine - Pärnu Spordikooli Ujula, Metsa 19 Pärnu

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
VÄIKE VABAKOOLI VÕIMLA Noorte väljak 2
PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
PÄRNU SPORDIKOOLI UJULA Metsa 19
Ilme PALU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:00 -16:30 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:30 -19:00 ÕT-1 (maastikutreening)18:45 -19:45 ÕT-1 (ujumine)
Maarja PALU - TEEARU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:00 -16:30 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:30 -19:00 ÕT-1 (maastikutreening)18:45 -19:45 ÕT-1 (ujumine)

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedePühapäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Anneli KÕRGE14:00-15:30 AE-118:00-19:00 ÕT-214:00-15:30 AE-114:00-15:30 AE-115:30 - 17:00 ÕT-211:00-13:00 ÕT-1
15:30-17:00 AE-215:30-17:00 AE-215:30-17:00 AE-2
17:00-19:00 ÕT-117:00-18:30 ÕT-117:00-18:00 ÕT-1
19:00-20:00 ÕT-218:30-20:00 ÕT-218:00-19:00 ÕT-2

V - võimla
Ü - üldkehaline ettevalmistus ÜKE

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIKOOLI UJULA Metsa 19
Marika TIKKERBÄR06:15-07:00 ÕT-406:15-07:00 ÕT-406:15-07:00 ÕT-4
07:00-07:45 ÕT-307:00-07:45 ÕT-307:00-07:45 ÕT-309:00-10:30 ÕT-4
14:00-15:15 AE-214:00-15:15 AE-214:00-15:15 AE-214:00-15:15 AE-214:00-15:15 AE-210:30-12:00 ÕT-3
16:30-18:00 ÕT-316:30-17:15 ÕT-316:30-18:00 ÕT-316:30-17:15 ÕT-316:30-17:15 ÕT-3
18:00-18:45 ÕT-417:15-18:45 ÕT-418:00-19:00 ÕT-417:15-18:45 ÕT-417:15-18:45 ÕT-4
Eve LEPPIK14:00 - 14:45 AE-1-114:00-14:45 AE-1-314:00 - 14:45 AE-1-114:00-14:45 AE-1-314:00 - 14:4509:30-10:15 ÕT-1 (Ü)
14:45 - 15:30 AE-1-214:45-15:30 AE-1-414:45 - 15:30 AE-1-214:45-15:30 AE-1-414:45 - 15:3010:15 - 11:45 ÕT-1
15:30 - 16:15 ÕT-1 (Ü)

15:30 - 16:15 ÕT-1 (Ü)15:30 - 16:15 ÕT-1 (Ü)15:30 - 16:15 ÕT-1 (Ü)15:30 - 16:15 ÕT-1 (Ü)
16:15 - 17:45 ÕT-116:15 - 17:45 ÕT-116:15 - 17:45 ÕT-116:15 - 17:45 ÕT-116:15 - 17:45 ÕT-1
Artur TIKKERBÄR14:15-15:45 AE-214:15-15:45 AE-214:15-15:00 AE-214:15-15:45 AE-214:15-15:00 AE-209:00-10:30 ÕT-2
15:45-16:30 AE-315:45-16:30 AE-315:00-16:30 AE-315:45-16:30 AE-315:00-15:45 AE-310:30-12:00 AE-3
16:30-17:15 ÕT-216:30-17:15 ÕT-216:30-17:15 ÕT-216:30-17:15 ÕT-215:45-17:15 ÕT-2
Katrin TAMMIK15:00-16:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-215:00-16:30 ÕT-2

Spordikooli treeningutega liitumise juhend

  • 1. Vaba treeningkoha olemasolu kontrollimine

    Lapsevanem kontakteerub treeneriga, et teada saada vaba treeningkoha olemasolu ja millises treeninggrupis hakkab laps osalema.

    Treenerite kontaktid leiate vastava spordiala lehelt või spordikooli kontaktide lehelt.

  • 2. Lapsevanem täidab õpilase treeningutega liitumise avalduse

    Alates 2018/2019 õppeaastast toimub Pärnu munitsipaalhuvikoolidesse astumine ning õppetasu lepingu sõlmimine ainult süsteemis ARNO ( https://arno.parnu.ee/ ).

    Huvikooli astumise taotluse tegemiseks palun logige süsteemi ja vajutage nuppu «HUVIKOOLI TAOTLUS» oma lapse juures.

    ARNO info telefon — (+372) 443 1143 

  • 3. Lapsevanem saadab lapse trenni

    Laps on huvikooli õpilane hetkest, kui nii vanem, kui huvikool on lepingu kinnitanud.

Spordikooli õppetasud 2019 / 2020 õppeaastal

NB! MTA tuludeklaratsioonil saab õppetasu deklareerida makse sooritanud isik !

Õppetasu tuleb kanda Pärnu Linnavalitsuse Swedbank’is olevale a/a EE512200221018058690 või SEB Pank a/a EE211010902005837007. Maksekorraldusele kindlasti lisada ka teie lapse viitenumber, mille leiate Õppetasu lepingust.

Vastavalt Pärnu LV korraldusele nr. 308 (26.06.2014) hakkavad alates 01.09.2015 a. kehtima Pärnu Spordikooli osakondades järgmised õppetasud:

OSAKOND1 KUU / €I POOLAASTA KOKKU / € (sept. - dets.)II POOLAASTA KOKKU / € (jaan. - mai)
MALE21.6086.40108.00
LAUATENNIS27.00108.00135.00
ORIENTEERUMINE27.00108.00135.00
UJUMINE32.40129.60162.00
VÕRKPALL32.40129.60162.00
KORVPALL32.40129.60162.00
SULGPALL32.40129.60162.00
SÕUDMINE / AERUTAMINE32.40129.60162.00
KERGEJÕUSTIK32.40129.60162.00