Spordikooli vastuvõtt

Uuel 2020/2021 õppeaastal — saab esitada õpilaste treeningutega liitumisavaldusi läbi Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemi — ARNO ( https://arno.parnu.ee/ ) alates 25.08.2020. Õpilased kes jätkavad treeninguid sama treeneri juures ei pea uuesti avaldust esitama. ARNO info telefon — (+372) 443 1143.

Spordikooli e-päevik

Alates aastast 2020 on võimalik Pärnu Spordikooli õpilaste õppetööga seotud infot jälgida Stuudiumi elektroonilise e-päeviku abil. (Juhised lapsevanemale)

Peeter Kais võrkpall

Spordikooli tutvustus

Spordikool asutati 1945. aastal. Tööd alustati 1946. aastal kolme osakonnaga (korvpall, võrkpall ja kergejõustik).

Tänapäeval töötab Pärnu Spordikool Pärnu Linnavalitsuse valitsemisalas kohaliku omavalitsuse asutusena, (registrikood 75000383).

Spordikooli põhitegevusteks on:

• laste ja noorte tervise tugevdamine
  • lastele ja noortele sportlike teadmiste, oskuste ja vilumuste õpetamine ning võistluspinge ja võistlusrõõmu pakkumine
  • laste ja noorte kasvatamine vastastikuse lugupidamise ja “ausa mängu” idee vaimus
  • võistluste, treeninglaagrite ja ülelinnaliste spordivõistluste läbiviimine
  • ujumise kohustusliku algõpetuse läbiviimine
  • noorte spordimeisterlikkuse taseme pidev tõstmine  eale ja õppekavale vastavalt
  • linna esindamine vabariiklikel ja vabariigi esindamine rahvusvahelistel võistlustel
SPORDIALA
TREENERIT