+372 443 1519 info@spordikool.parnu.ee
Please assign a menu on Appearance/Menus

PÄRNU RANNASTAADIONI JÕUSAALI KINKEKAART

Pärnu Rannastaadion võimaldab oma klientidel soetada Pärnu Rannastaadioni jõusaali kinkekaarti. Kinkekaart annab kliendile võimaluse külastada kindlaks määratud perioodil või kordadel Pärnu Rannastaadioni jõusaali, sauna ning staadionit. Kinkekaardi soetamisel ei pea kinkekaarti koheselt isikustama vaid anname kinkekaardi soetamisel kliendile kaardi, mille alusel on võimalik kingituse saajal registreerida oma ID-kaart kolme kuu jooksul alates kinkekaardi soetamise päevast.

Registreerimine

Kinkekaardi registreerimiseks palume kinkekaardi saajal tulla Pärnu Rannastaadionile koos ID-kaardiga, sest just ID-kaardile pannakse pääse.

KINKEKAARDINA ON VALIKUS

  • 10-korra külastuskaart 29€
  • 3-kuu külastuskaart 70€

Kõik külastused sisaldavad nii jõusaali, sauna kui ka staadioni kasutust.

KKK

Kui soetan kinkekaardi, kas siis igaühel, kes omab kinkekaarti on võimalik see registreerida või pean ma kohe kinkekaardi soetamisel ütlema, kes seda kasutama hakkab?

Ei pea, sest kui kinkekaardi saaja tuleb meie juurde kinkekaarti registreerima, ei ole me teadlikud, kes selle saab ja see anname kinkekaardi kinkijale võimaluse ka viimasel hetkel otsustada, kellele see kinkida või kinkekaardi saajal on võimalus see edasi anda kellelegi, kes seda rohkem vajaks. Kuid kinkekaardi registreerimisel võtame me selle endale tagasi ning anname kliendile kingitud teenuse.

Kinkekaarti on võimalik aktiveerida 3 kuu jooksul peale kinkekaardi ostmist (antud kuupäev märgitakse ka kinkekaardile).

TÄPSEM INFORMATSIOON

KONTAKT

Pärnu Rannastaadion

Ranna pst. 2, Pärnu

+372 525 3005