JÕUSAAL

Korralikus treeningkeskuses peab ikka olema JÕUSAAL – nii on see olemas ka Pärnu Rannastaadionil. Kogu jõusaali sisustus on planeeritud ja soetatud kooskõlas kergejõustiku ja sportmängude vastava valdkonna spetsialistidega.

Siin jõusaalis saab oma trenni tehtud nii Gerd Kanter kui 10-aastane tulevikulootus.

Lisaks jõusaalile pakub Pärnu Rannastaadion ka innovaatilisi lahendusi, võimaldades treenitavate sportlaste füüsilisi võimeid mõõta – selleks on Pärnu Rannastaadioni ruumidesse paigutatud SpinTest kehalise võimekuse mõõtmise keskus ja soetatud DartFish liigutustehnika analüüsiprogramm.

VAHENDID

• Tõstepõrandaga kükipuur
  • Kaldpingid positiivse ja negatiivse kaldega
  • Hantlid 5-40kg
  • Püsiraskusega e. Barabell kangid
  • Jõumasinad kõigi peamiste lihasgruppide tarvis
  • Kardioseadmed (SKI- ja sõudeergomeeter, spinninguratas, jalgrattasõidu pukid)
  • Fitnessi- ja ÜKE-inventar (tõmbekelgud, hüppenöörid, sügavushüppe kast, …)
  • Tasakaalu- e. CrossCore-paelad
  • SpinTest kehalise võimekuse mõõtmise keskus võimsuse, kiiruse ja reaktsiooni mõõtmiseks.
  • Individuaalse tehnika ja võistkondliku taktika analüüsi programmi DartFish kasutamise võimalus

HINNAKIRI

TeenusKuni 19-aastane ja soodusisik*​20-aastane ja vanem
Treeningkorra hind2€3.50€
10 korra kaart (kehtib 3-kuud)18€29€
3 kuu kaart​49€70€
* - Kuni 6-aastane laps pääsme soetanud täiskasvanu järelevalve all TASUTA
* - Eesti Vabariigi pensionär, päevase õppe (üli)õpilane, ISIC/ITIC-kaardi omanik
Jõusaal ja Rühmatreeningud

Pärnu Rannastaadioni PERIOODIKAART või ÜKSIKPÄÄSE ON ÜKS OSA RÜHMATREENINGUTEST OSAVÕTUL!

​Rühmatreeningul tuleb tasuda ka treenerile osavõtutasu!

Alla 14-aastased noored

Alla 14-aastaste noorte jõusaali treeningutel peab olema juures treener või lapsevanem!