HOSTELIST

Luksuslik, uhke ja uus Pärnu Rannastaadioni hostel on osa suurest spordikompleksist, pakkudes majutust kõigile, nii sportlasele, kes laagris või võistlemas, kui ka turistile.

Hosteli toad on väga luksusliku mugavusastmega: igas toas on voodipesuga voodi, vannituba, LED-TV, riidekapp, suur peegel ja rõdu (koos riiete kuivatusrestiga).Hosteli külalise käsutuses on iseteenindusköök (pliidid, ahjud, külmikud, mikrouunid, nõudepesumasin, nõud) ja nn. pesuköök ehk riiete pesemis- ja kuivatusruum ja seda kõik TASUTA!

Lisavõimalusena on võimalik rentida koolituste, treeningute analüüsi, vastuvõttude, pressikonverentside  läbiviimiseks SAALI, mis varustatud vastava koolitustehnikaga: lauad, toolid, kirjutusalusstendid ning esitluste tegemiseks 60′ teleriga (UHD, HDMI, wifi-ühendus).

VASTUVÕTU INFO

SISSEREGISTREERIMINE 15.00-18.00
(ETTETEATAMISEGA KUNI 21.30)
​VÄLJAREGISTREERIMINE KUNI KELLA 12.00

Hinnas sisalduv hommikusöök iga päev 7:30-10:00.

MAJUTUSE HINNAD

Lemmiklooma Info

Alates 05.07.2018 kehtib Pärnu Rannastaadionil lemmiklooma lisatasu 15€/öö ühe looma kohta.

PerioodKolmene tuba
(3 inimest / 1 öö)
Kahene tuba
(2 inimest / 1 öö)
Tuba ühele*
(1 inimene / 1 öö)
Talvine
01. september - 31. mai
75.00 €50.00 €42.50 €
Suvine
01. juuni - 31. august
112.50 €75.00 €63.75 €
* üks inimene kaheses toas

Hind sisaldab hommikusööki ning jõusaali ja sauna kasutust. Toas ootab klienti eraldi voodi, mida katab pehme ning värske voodipesu. Lisaks on kliendi tarbeks valmis pandud puhtad rätikud. Toas on eraldi dušši-ja tualettruum, rõdu, televiisor ning suur kapp. Kogu majas levib tasuta Wi-Fi.
PerioodKolmene tuba
(3 inimest / 1 öö)
Kahene tuba
(2 inimest / 1 öö)
Tuba ühele*
(1 inimene / 1 öö)
Talvine
01. september - 31. mai
45.00 €30.00 €25.50 €
Suvine
01. juuni - 31. august
67.50 €45.00 €38.25 €
* üks inimene kaheses toas

Hind sisaldab hommikusööki. Toas ootab klienti eraldi voodi, mida katab pehme ning värske voodipesu. Lisaks on kliendi tarbeks valmis pandud puhtad rätikud. Toas on eraldi dušši-ja tualettruum, rõdu, televiisor ning suur kapp. Kogu majas levib tasuta Wi-Fi. Toas hinnas ei sisaldu jõusaali ega sauna kasutus.
Spordigrupi Info

Spordigrupina loetakse gruppi, mis koosneb 7 ja rohkemast inimesest, kes osaleb treeningul või võtab osa võistlustest.

Hosteli tubade hinnas ei sisaldu lisateenuseid (jõusaali, staadioni ega sauna kasutus).

LAAGRIPAKETID SPORDIGRUPPIDELE

Spordigruppidele on Pärnu Rannastaadionil pakkuda ka laagripakette, mis lisaks majutusele sisaldavad ka lõuna- ja õhtusööke ning spordikompleksi kasutamise võimalust.

Pärnu Rannastaadioni Hostel