HOSTEL

25 TUBA | 53 VOODIKOHTA

BRONEERI KOHE

Hei, Sina, kes sa vajad mugavat, hubast ja soodsat majutust Pärnus!

Pärnu Rannastaadioni hostel avab 20. aprillil taas oma uksed ning on majutuseks kõigile avatud!
Meie tubadest avanev kaunis vaade merele ja roheluses tärkavale Rannapargile pakuvad rahu ja lõõgastust ning mugavad kuššettvoodid tagavad sügava une.

Lisaks on mererand ja siinsed kergliiklusteed hea võimalus mõnusaks liikumiseks.

Kõigi mugavustega 2-se toa hind on ainult 26€/ öö (hind kehtib kuni mai lõpuni ja ei sisalda hommikusööki!)

Kolmeseid tube me hetkel ei müü.

Info ja broneerimine nüüd tel 525 3005 või e-postil rannastaadion.hostel@gmail.com.

HOSTELIST

Luksuslik, uhke ja uus Pärnu Rannastaadioni hostel on osa suurest spordikompleksist, pakkudes majutust kõigile, nii sportlasele, kes laagris või võistlemas, kui ka turistile.

Hosteli toad on väga luksusliku mugavusastmega: igas toas on voodipesuga voodi, vannituba, LED-TV, riidekapp, suur peegel ja rõdu (koos riiete kuivatusrestiga).Hosteli külalise käsutuses on iseteenindusköök (pliidid, ahjud, külmikud, mikrouunid, nõudepesumasin, nõud) ja nn. pesuköök ehk riiete pesemis- ja kuivatusruum ja seda kõik TASUTA!

Lisavõimalusena on võimalik rentida koolituste, treeningute analüüsi, vastuvõttude, pressikonverentside  läbiviimiseks SAALI, mis varustatud vastava koolitustehnikaga: lauad, toolid, kirjutusalusstendid ning esitluste tegemiseks 60′ teleriga (UHD, HDMI, wifi-ühendus).

MAJUTUSE HINNAD

Periood3-ne tuba
(3 in/ 1 öö)
2-ne tuba
(2 in/ 1 öö)
1-ne tuba*
(1 in/ 1 öö)
01. september - 30. aprill64.50€43 €36.55 €
Mai82.50€55€46.75€
01. juuni - 31. august112.50 €75.00 €63.75 €

* - üks inimene kaheses toas

Hind sisaldab hommikusööki ning jõusaali ja sauna kasutust. Toas ootab klienti eraldi voodi, mida katab pehme ning värske voodipesu. Lisaks on kliendi tarbeks valmis pandud puhtad rätikud. Toas on eraldi dušši-ja tualettruum, rõdu, televiisor ning suur kapp. Kogu majas levib tasuta Wi-Fi.

PerioodKolmene tuba
(3 inimest / 1 öö)
Kahene tuba
(2 inimest / 1 öö)
Tuba ühele*
(1 inimene / 1 öö)
01. september - 30. aprilli
52.50€35.00€29.75 €
Mai
52.50€35.00€29.75 €
01. juuni - 31. august
67.50 €45.00 €38.25 €

*- üks inimene kaheses toas

Hind sisaldab hommikusööki. Toas ootab klienti eraldi voodi, mida katab pehme ning värske voodipesu. Lisaks on kliendi tarbeks valmis pandud puhtad rätikud. Toas on eraldi dušši-ja tualettruum, rõdu, televiisor ning suur kapp. Kogu majas levib tasuta Wi-Fi. Toas hinnas ei sisaldu jõusaali ega sauna kasutus.

LAAGRIPAKETID SPORDIGRUPPIDELE

Spordigruppidele on Pärnu Rannastaadionil pakkuda ka laagripakette, mis lisaks majutusele sisaldavad ka lõuna- ja õhtusööke ning spordikompleksi kasutamise võimalust.

Spordigrupi Info

Spordigrupina loetakse gruppi, mis koosneb 7 ja rohkemast inimesest, kes osaleb treeningul või võtab osa võistlustest.

Hosteli tubade hinnas ei sisaldu lisateenuseid (jõusaali, staadioni ega sauna kasutus).

VASTUVÕTU INFO

SISSEREGISTREERIMINE 15.00-18.00
(Etteteatamisega kuni 21.30)

​VÄLJAREGISTREERIMINE KUNI KELLA 12.00

Hinnas sisalduv hommikusöök iga päev 7.30-10.00.

Pärnu Rannastaadioni Hostel