Rannastaadioni pühadeaegsed lahtiolekuajad:

Kohvik

KOHVIK

RANNASTAADIONI AJALOOST

Pärnu Rannastaadioni praegusel kohal on jalgpalliväljaku, kergejõustikuks vajalike tingimuste ja tribüünihoonega staadion olnud alates 14. juulist 1929, kui avati esimest korda Pärnu Staadion. ​Nõukogude ajal kandis staadion enamus ajast nimetust Pärnu Kalevi Staadion, olles peale 80-ndate aastate suurt renoveerimist paljude NSVL-i ja ENSV tippsportlaste suviseks meelis treeningkeskuseks. 2000-ndate aastate alguses omandivaidluste tõttu hooletusse jäetud staadion muutus vahepeal sisuliselt kasutuskõlbmatuks. 2014 aastal sai Pärnu linn taas staadioni omanikuks: kohe korraldati uue staadioni arhitektuurikonkurss, juunis 2015 pandi maasse nurgakivi ning Pärnu Rannastaadion avati 9. juulil 2016.
Pärnu Rannastaadion on Pärnu Spordikooli halduses, olles eelkõige Pärnu noorsportlaste päralt, kuid samas avatud kõigile soovijatele – on see ju endiselt rahvusvaheliselt hinnatud treeningkeskus.

PÄRNU RANNASTAADION AVATI

Pärnu Rannastaadion avati
9. juulil 2016

PÄRNU RANNASTAADIONI HALDAB

Pärnu Rannastaadion on
Pärnu Spordikooli halduses

AVATUD IGA PÄEV

Pärnu Rannastaadion on iga
päev avatud 8-22

PÄRNU RANNASTAADIONIST

Luksusliku hosteliga Pärnu Rannastaadion asub kauni Rannapargi rüpes, kust mereranda on ca 200m – meri, rannaluited, rannavõrkpalli- ja –jalgpalliväljakud teevad Pärnu Rannastaadionist ihaldatud treeningkeskuse paljude spordialade harrastajatele, aga ka lihtsalt turistile. Pärnu Rannastaadion on hästi ligipääsetavas kohas, kuhu pääseb samahästi nii jalgrattaga ja jalgsi kui ka auto ja bussiga.

Pärnu Rannastaadion on suurepärane koht rahvusvaheliselt kõrgel tasemel kergejõustiku- ja jalgpallivõistluste läbiviimiseks, vastates IAAF-i ja UEFA II-le kategooriale. Siinkohal tuleb mainida, et avamisaastal peeti ju Pärnu Rannastaadionil „täismaja“ ees Eesti – Malta maavõistlusmäng jalgpallis ja viidi läbi rahvusvaheline kergejõustikuõhtu maailma tippkergejõustiklaste osavõtul.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Pärnu Rannastaadion