TÄIENDATUD!

Pärnu Rannastaadion on kogu mahus, st. spordikompleks ja hostel, alates 17. märts 2020 esialgu kaheks nädalaks SULETUD!

Sulgemise aluseks ERIOLUKORD RIIGIS!

Olge terved ja jääge terveks!

TÄIENDATUD!
Pärnu Rannastaadioni spordikompleks (jõusaal ja staadion) on SULETUD TÄNASEST (14.03.2020) !

Hostel ja Statka Resto on avatud!

Perioodikaartide kehtivus on tänase päeva seisuga peatatud ning need hakkavad taas kehtima peale taasavamist!

Olge terved ja jääge terveks!

Seoses COVID-19 koroonaviiruse leviku tõkestamisega on Pärnu Spordikool suletud, sh ka allasutused (Pärnu Spordihall, Pärnu Kergejõustikuhall, Pärnu Spordikooli ujula, Pärnu Rannastaadion, v.a hostel) alates 16.03.2020.

Treeningtegevus on peatatud esialgu kaheks nädalaks, vastavalt järgnevatele juhistele.
Õppetasu ära jäänud perioodi eest ei võeta.

Kui on kiiremaid arenguid, siis anname sellest teile teada.

Peamine lisainfo:

• järgida kriisiolukorraks väljakuulutatud reegleid;
  • järgida Terviseameti ettekirjutusi ja soovitusi.

Sporditegevusega seoses:

• mitte korraldada ühistreeninguid, -koolitusi ega muid kokkusaamisi;
  • spordivõistlustel osalemine ja võistluste korraldamine välistatud esialgu kuni 01.05.2020;
  • koostada ja saata individuaalse treenimise soovitused ja plaanid e-sidevahendite teel;

Haridus- ja Teadusministeerium juhib tähelepanu, et distantsõppe perioodil ei tohi toimuda ka huviringid, treeningud jms. Rõhutame, et õppuritel tuleb teha paus koolivälistes huvitegevustes ning palume õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.

Vaata ja loe, kuidas hoida ennast ja teisi viiruse eest www.koroonaviirus.ee. Lisainfot saab veel Terviseameti lehelt www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus ning reisimise kohta Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeeriumi lehelt https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov.
lehel: https://parnu.ee/linnakodanikule/omavalitsus/elanikkonnakaitse-kriisiolukorrad/koroonaviirus

Olge hoitud ja terved!

Pärnu Spordikool

Staadion

STAADION

Jõusaal

JÕUSAAL

Hostel

HOSTEL

Harjutusväljak

HARJUTUSVÄLJAK

Kohvik

KOHVIK

RANNASTAADIONI AJALOOST

Pärnu Rannastaadioni praegusel kohal on jalgpalliväljaku, kergejõustikuks vajalike tingimuste ja tribüünihoonega staadion olnud alates 14. juulist 1929, kui avati esimest korda Pärnu Staadion. ​Nõukogude ajal kandis staadion enamus ajast nimetust Pärnu Kalevi Staadion, olles peale 80-ndate aastate suurt renoveerimist paljude NSVL-i ja ENSV tippsportlaste suviseks meelis treeningkeskuseks. 2000-ndate aastate alguses omandivaidluste tõttu hooletusse jäetud staadion muutus vahepeal sisuliselt kasutuskõlbmatuks. 2014 aastal sai Pärnu linn taas staadioni omanikuks: kohe korraldati uue staadioni arhitektuurikonkurss, juunis 2015 pandi maasse nurgakivi ning Pärnu Rannastaadion avati 9. juulil 2016.
Pärnu Rannastaadion on Pärnu Spordikooli halduses, olles eelkõige Pärnu noorsportlaste päralt, kuid samas avatud kõigile soovijatele – on see ju endiselt rahvusvaheliselt hinnatud treeningkeskus.

PÄRNU RANNASTAADION AVATI

Pärnu Rannastaadion avati
9. juulil 2016

PÄRNU RANNASTAADIONI HALDAB

Pärnu Rannastaadion on
Pärnu Spordikooli halduses

AVATUD IGA PÄEV

Pärnu Rannastaadion on iga
päev avatud 8-22

PÄRNU RANNASTAADIONIST

Luksusliku hosteliga Pärnu Rannastaadion asub kauni Rannapargi rüpes, kust mereranda on ca 200m – meri, rannaluited, rannavõrkpalli- ja –jalgpalliväljakud teevad Pärnu Rannastaadionist ihaldatud treeningkeskuse paljude spordialade harrastajatele, aga ka lihtsalt turistile. Pärnu Rannastaadion on hästi ligipääsetavas kohas, kuhu pääseb samahästi nii jalgrattaga ja jalgsi kui ka auto ja bussiga.

Pärnu Rannastaadion on suurepärane koht rahvusvaheliselt kõrgel tasemel kergejõustiku- ja jalgpallivõistluste läbiviimiseks, vastates IAAF-i ja UEFA II-le kategooriale. Siinkohal tuleb mainida, et avamisaastal peeti ju Pärnu Rannastaadionil „täismaja“ ees Eesti – Malta maavõistlusmäng jalgpallis ja viidi läbi rahvusvaheline kergejõustikuõhtu maailma tippkergejõustiklaste osavõtul.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Pärnu Rannastaadion