+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee

PÄRNU RANNASTAADION

STAADION

JÕUSAAL

HOSTEL

KOHVIK

TÄHTIS JA OLULINE!

Pärnu Rannastaadioni sise-treeningruumid on alates 11. märtsist 2021 ka. kuni 11. aprillini 2021 ka. treeningtegevuseks SULETUD (va. Eesti vabariigi valitsuse poolt lubatud erandid)!

Kõigi perioodikaartide omanike kaardid pannakse pausile ning need avatakse loodetavasti 12. aprillist 2021, kui hetke info alusel endid taas avada saame!

Seniks, LEIDKE MEELDIVAID TEGEVUSI ÕUES!

 

NB! Pärnu Rannastaadioni Hostel on jätkuvalt AVATUD!

 

Tervist ja positiivset meelt – võtame endid kokku ja hoiame lahku, siis saame ka COVID-19’st koos jagu!

Staadion

STAADION

Jõusaal

JÕUSAAL

Hostel

HOSTEL

Harjutusväljak

HARJUTUSVÄLJAK

Kohvik

KOHVIK

PÄRNU RANNASTAADIONIST

Luksusliku hosteliga Pärnu Rannastaadion asub kauni Rannapargi rüpes, kust mereranda on ca 200m – meri, rannaluited, rannavõrkpalli- ja –jalgpalliväljakud teevad Pärnu Rannastaadionist ihaldatud treeningkeskuse paljude spordialade harrastajatele, aga ka lihtsalt turistile. Pärnu Rannastaadion on hästi ligipääsetavas kohas, kuhu pääseb samahästi nii jalgrattaga ja jalgsi kui ka auto ja bussiga.

Pärnu Rannastaadion on suurepärane koht rahvusvaheliselt kõrgel tasemel kergejõustiku- ja jalgpallivõistluste läbiviimiseks, vastates IAAF-i ja UEFA II-le kategooriale. Siinkohal tuleb mainida, et avamisaastal peeti ju Pärnu Rannastaadionil „täismaja“ ees Eesti – Malta maavõistlusmäng jalgpallis ja viidi läbi rahvusvaheline kergejõustikuõhtu maailma tippkergejõustiklaste osavõtul.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

KONTAKT

Pärnu Rannastaadion

Ranna pst. 2, Pärnu

+372 525 3005

E-P 08:00-22:00