+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee

PÄRNU RANNASTAADION

STAADION

BRONEERIN TOA

JÕUSAAL

HOSTEL

KOHVIK

TÄPSUSTAV INFO (seisuga 15. mai 2020)

Pärnu Rannastaadion on taas oma teenuseid pakkumas: 

–       Alates 18. maist 2020 on avatud JÕUSAAL ja SISEJOOKSURADA, sh. pesuruumid ja saun. Korraga saab jõusaalis olla max 20 inimest (kui jõusaalis on ainult ühest soost inimesed, siis riietusruumi mahtuvusest tingituna 15 inimest). Kinni tuleb pidada kohapealsetest ettekirjutustest ja alates 15. maist 2020 kehtestatud Siseruumides treeningute korraldamise korrast. Täpsem info T: +372 525 3005 ja https://www.facebook.com/rannastaadion/

 

–       Alates 6. maist 2020 on STATKA RESTO väliterrass ja siseruumid klientidele avatud. UUS MENÜÜ! Täpsem info https://www.facebook.com/Statka-Resto-828829073908757/

 

–       Alates 4. maist 2020 võtavad taas oma Rannastaadionil asuvates kabinettides kliente vastu spordimassöör Kardo Kõresaar (https://www.facebook.com/KardoKoresaarMassaaz/) ja spordifüsioterapeut Gitta Kivilaan (https://www.facebook.com/ggfusioteraapia/). Sissepääs Rattaklubi kõrval asuvast valgest uksest.

 

–       Alates 2. maist 2020 saab STAADIONIL ja HARJUTUSVÄLJAKUL treenida ja treeninguid läbi viia (riietusruume koos pesemisega ei pakuta!). Täpsed juhised, kuidas toimida ja mida silmas pidada, leiad SIIT! Info tel +372 525 3005 või e-post rannastaadion.hostel@gmail.com.

 

–       Alates 20. aprillist 2020 pakub HOSTEL majutust (maikuus hommikusöögita!), 2-se toa hind 26€/ öö. Info ja broneerimine rannastaadion.hostel@gmail.com või tel +372 525 3005.

Hääd … ja tervist!

Hei, Sina, kes sa vajad mugavat, hubast ja soodsat majutust Pärnus!

Pärnu Rannastaadioni hostel avab 20. aprillil taas oma uksed ning on majutuseks kõigile avatud!
Meie tubadest avanev kaunis vaade merele ja roheluses tärkavale Rannapargile pakuvad rahu ja lõõgastust ning mugavad kuššettvoodid tagavad sügava une.

Lisaks on mererand ja siinsed kergliiklusteed hea võimalus mõnusaks liikumiseks.

Kõigi mugavustega 2-se toa hind on ainult 26€/ öö (hind kehtib kuni mai lõpuni ja ei sisalda hommikusööki!)

Kolmeseid tube me hetkel ei müü.

Info ja broneerimine nüüd tel 525 3005 või e-postil rannastaadion.hostel@gmail.com.
Vaata lisa https://parnuspordikool.ee/rannastaad…/rannastaadion-hostel/

Staadion

STAADION

Jõusaal

JÕUSAAL

Hostel

HOSTEL

Harjutusväljak

HARJUTUSVÄLJAK

Kohvik

KOHVIK

RANNASTAADIONI AJALOOST

Pärnu Rannastaadioni praegusel kohal on jalgpalliväljaku, kergejõustikuks vajalike tingimuste ja tribüünihoonega staadion olnud alates 14. juulist 1929, kui avati esimest korda Pärnu Staadion. ​Nõukogude ajal kandis staadion enamus ajast nimetust Pärnu Kalevi Staadion, olles peale 80-ndate aastate suurt renoveerimist paljude NSVL-i ja ENSV tippsportlaste suviseks meelis treeningkeskuseks. 2000-ndate aastate alguses omandivaidluste tõttu hooletusse jäetud staadion muutus vahepeal sisuliselt kasutuskõlbmatuks. 2014 aastal sai Pärnu linn taas staadioni omanikuks: kohe korraldati uue staadioni arhitektuurikonkurss, juunis 2015 pandi maasse nurgakivi ning Pärnu Rannastaadion avati 9. juulil 2016.
Pärnu Rannastaadion on Pärnu Spordikooli halduses, olles eelkõige Pärnu noorsportlaste päralt, kuid samas avatud kõigile soovijatele – on see ju endiselt rahvusvaheliselt hinnatud treeningkeskus.

PÄRNU RANNASTAADION AVATI

Pärnu Rannastaadion avati
9. juulil 2016

PÄRNU RANNASTAADIONI HALDAB

Pärnu Rannastaadion on
Pärnu Spordikooli halduses

AVATUD IGA PÄEV

Pärnu Rannastaadion on iga
päev avatud 8-22

PÄRNU RANNASTAADIONIST

Luksusliku hosteliga Pärnu Rannastaadion asub kauni Rannapargi rüpes, kust mereranda on ca 200m – meri, rannaluited, rannavõrkpalli- ja –jalgpalliväljakud teevad Pärnu Rannastaadionist ihaldatud treeningkeskuse paljude spordialade harrastajatele, aga ka lihtsalt turistile. Pärnu Rannastaadion on hästi ligipääsetavas kohas, kuhu pääseb samahästi nii jalgrattaga ja jalgsi kui ka auto ja bussiga.

Pärnu Rannastaadion on suurepärane koht rahvusvaheliselt kõrgel tasemel kergejõustiku- ja jalgpallivõistluste läbiviimiseks, vastates IAAF-i ja UEFA II-le kategooriale. Siinkohal tuleb mainida, et avamisaastal peeti ju Pärnu Rannastaadionil „täismaja“ ees Eesti – Malta maavõistlusmäng jalgpallis ja viidi läbi rahvusvaheline kergejõustikuõhtu maailma tippkergejõustiklaste osavõtul.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

KONTAKT

Pärnu Rannastaadion

Ranna pst. 2, Pärnu

+372 525 3005

E-P 08:00-22:00