Pärnu Spordikooli võrkpallurid olid edukad Võrus
Pärnu noormehed võtsid vaid ühepunktilise eduga Eesti karikavõidu
Lõpetajad 2018

Pärnu Spordikooli võrkpallurid olid edukad Võrus

27.-29. augustil toimus Võrus 56. rahvusvaheline võrkpalliturniir, kus osalesid Soome, Läti, Poola ja Eesti noored. Eesti esindused külalislahkust üles ei näidanud, kui mõlemas vanuseklassis võideti kuldmedalid.

Kuue võistkonna konkurentsis saavutas U-18 vanuseklassi tütarlaste esikoha Võru SK, kes edestas teiseks tulnud Pärnu SK-d ja kolmanda koha teeninud lätlaste Riiat. Sama vanade poeglaste turniirist võttis osa seitse võistkonda. Parimat mängu näitasid Pärnu SK poeglapsed, kes teenisid esikoha. Põltsamaa SK tuli teiseks ja Võru SK kolmandaks.

Kuni 16-aastaste tütarlaste turniiril mängis kaasa 12 võistkonda. Finaalis oli Selver Tallinn 2:1 resultaadiga üle Poola esindusest Starogardi Gdanskist. 3.-4. koha vastasseisus saavutas Läti võistkond Riia 2:0 paremuse Pärnu SK üle. Sama vanuseklassi poeglaste arvestuses võistles kuus võistkonda. Kuldmedali said kaela Pärnu SK poeglapsed. Selver Tallinn mängis ennast teiseks ja SK Tats kolmandaks.

Lõplikud tulemused:

U-18 tütarlapsed
1. VÕRU SK
2. PÄRNU SK
3. RIIA (Läti)
4. STAROGARD GDANSK (Poola)
5. VK TÄHT TALLINN

6. TUL (Soome)

U-18 poeglapsed
1. PÄRNU SK

2. PÕLTSAMAA SK
3. VÕRU SK