+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee
Spordikooli Tunniplaan

Tunniplaan 2020 / 2021 õppeaastal

AE – algettevalmistuse astme grupp (valdavalt esimesi aastaid treeningutel osalevad õpilased).

ÕT – õppetreening astme grupp (sportlikus arengus edasijõudnud õpilased).

U - ujumine Pärnu Raja Ujulas, Raja 7, Pärnu
S - Pärnu Spordihall, Riia mnt 129, Pärnu
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" Sõudekeskus Suure-Jõe 50a
Reet PALM - KILLING15:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-115:00-16:30 ÕT-110:00-11:30 ÕT-1
16:30-18:30 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:45 ÕT-216:30-18:45 ÕT-211:30-12:30 ÕT-2
18:45-19:30 ÕT (U)
Ulvi LUTOSKIN15:00-16:30 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-115:30-17:00 AE/ÕT-115:00-16:30 AE/ÕT-110:00-13:00 ÕT-2
16:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-216:30-18:00 ÕT-217:00-18:30 ÕT-216:30-18:00 ÕT -2
18:45-19:30 ÕT (U)
U - ujumine Pärnu Raja Ujulas, Raja 7, Pärnu
S - Pärnu Spordihall, Riia mnt. 129, Pärnu
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
"KALEVI" SÕUDEKESKUS Suure-Jõe 50a
Uko KÕRGE18:00-20:00 ÕT-1 (S)16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-118:45-19:30 ÕT-1 (U)16:00-17:30 ÕT-111:00-12:45 ÕT-1
Ü - üldkehaline ettevalmistus
R - Rannastaadioni jõusaal
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Riina ERNITS15:00-16:00 AE-116:00-17:30 ÕT-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
16:00-17:30 ÕT-117:30 - 19:00 ÕT-2 (R)16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-2
Peeter KAIS16:00-17:30 AE-1/ÕT-1 (Ü)17:30-19:30 ÕT-2 (Ü)11:30-13:30 ÕT-2 (Ü)
17:30-19:00 ÕT-213:30-15:00 AE-1/ÕT-1 (Ü)
Toomas JASMIN15:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-1
MAI PÕHIKOOLI VÕIMLA Mai 3
Toomas JASMIN16:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-116:00-17:30 ÕT-111:00-12:30 ÕT-1
17:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-217:30-19:00 ÕT-212:30-14:00 ÕT-2
KESKLINNA KOOLIDE VÕIMLA Kuninga 29
Helju SUTT14:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-114:45-15:45 AE-1
15:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-115:45-17:15 ÕT-1
17:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-217:15-19:30 ÕT-2
Peeter KAIS17:00-18:30 AE-1/ÕT-117:00-17:45 AE-1/ÕT-116:30-18:00 AE-1/ÕT-1
18:30-20:00 ÕT-217:45-20:00 ÕT-2
Kaisa KIRIKAL16:00-17:30 AE-1 (R)17:00-19:30 AE-116:00-18:00 AE-117:00-19:00 AE-1
VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
Peeter KAIS15:00-17:30 AE-1/ÕT-1
ÜLEJÕE PÕHIKOOLI VÕIMLA Tallinna mnt 40a
Egon EDO14:45-16:15 AE-114:45-16:45 AE-114:15-16:15 AE-114:45-16:15 AE-114:30-16:30 AE-1
RS - Pärnu Rannastaadion
KJH/ÜP - Kergejõustikuhall/Ülejõe Põhikool
U - Pärnu Raja Ujula - Raja 7, Pärnu
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
PÄRNU SPORDIKOOLI KERGEJÕUSTIKUHALL Väike-Kuke tn 8c / RANNASTAADION Ranna pst 2
Eva KUNINGAS15:00-16:00 AE15:30-16:45 ÕT-215:30-16:45 ÕT-215:00-16:00 AE15:00-16:00 AE12:00-14:00 ÕT-3
16:00-17:30 ÕT-216:45-18:15 ÕT-316:45-18:30 ÕT-316:00-17:15 ÕT-216:00-17:00 ÕT-2
17:30-18:30 ÕT-317:15-18:30 ÕT-317:00-18:30 ÕT-3
Romet MIHKELS15:30-16:30 AE-116:00-17:30 AE-215:30-16:30 AE-116:00-17:30 AE-215:30-16:30 AE-112:00-14:00 ÕT-2
16:30-18:00 AE-217:30-19:30 ÕT-217:00-18:30 ÕT-1 (RS)17:30-19:30 ÕT-116:30-18:00 ÕT-1
18:00-20:00 ÕT-118:30-20:00 ÕT-2 (RS)18:00-20:00 ÕT-2 (U)
Rauno KIRSCHBAUM16:15-17:30 ÕT-115:15-16:30 AE-116:15-17:15 AE-116:15-17:30 ÕT-115:15-16:30 AE-111:30-12:45 ÕT-2 (KJH/ÜP)16:00-17:00 ÕT-1 (U)
17:30-19:00 ÕT-216:30-18:30 ÕT-217:15-18:45 ÕT-117:30-19:15 ÕT-216:30-18:30 ÕT-2 (RS)17:00-18:00 ÕT-2 (U)
Reili KALJUND15:00-16:00 AE-215:00-16:00 AE-115_.00-16:00 AE-115:00-16:00 AE-215:00-16:00 AE-1
16:00-17:30 AE-316:00-17:30 AE-316:00-17:00 AE-216:00-17:30 AE-3
17:00-18:30 AE-3

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt. 129
Eiki LEHEMETS13:15-14:00 AE-118:15-19:00 AE-114:30-16:00 AE-1
14:00-17:00 ÕT-116:30-18:15 ÕT-113:00-14:30 ÕT-1
P - Paikuse Spordikeskus
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
SK "VINT- 90" SAAL Karuselli 87
Peeter SUMRE14:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-112:00-13:30 AE-1/ÕT-1
15:00-16:30 ÕT-215:30-17:45 ÕT-2 15:30-17:45 ÕT-215:30-17:45 ÕT-215:30-17:45 ÕT-213:30-15:00 ÕT-2
Andres KULL15:00-15:45 AE-1/ÕT-1 (P)14:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-15:30 AE-1/ÕT-114:00-16:30 AE-1/ÕT-1 (P)
15:45-16:30 ÕT-2 (P)15:30-18:00 ÕT-215:30-18:00 ÕT-215:30-18:00 ÕT-217:00-19:00 ÕT-2 (P)

TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Katrin KALLIT15:00-16:30 ÕT-215:00-16:30 AE15:00-16:15 AE15:00-16:00 AE15:00-16:00 AE
16:30-18:00 ÕT-316:30-18:00 ÕT-216:15-17:30 ÕT-216:00-17:30 ÕT-216:00-17:30 ÕT-2
18:00-19:30 ÕT-317:30-19:00 ÕT-317:30-19:00 ÕT-317:30-19:00 ÕT-3

maastikutreeningu asukoht - vt. neljapäevakute kalenderplaan www.okwest.ee
ujumine - Pärnu Raja Ujula, Raja 7, Pärnu
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt 129
VÄIKE VABAKOOLI VÕIMLA Noorte väljak 2
PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOLI VÕIMLA Pühavaimu 19
PÄRNU RAJA UJULA Raja 7
Ilme PALU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:30 -17:00 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:00 -19:00 ÕT-1 (maastikutreening)18:00 -19:15 ÕT-1 (ujumine)
Maarja PALU - TEEARU16:00-18:00 ÕT-1 (Noorte väljak 2)15:30 -17:00 ÕT-1 (Pärnu Spordihall)18:00 -19:30 ÕT-1 (Pühavaimu 19)16:00 -19:00 ÕT-1 (maastikutreening)18:00 -19:15 ÕT-1 (ujumine)
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU SPORDIHALL Riia mnt . 129
Anneli KÕRGE14:00-15:30 AE-114:00-15:30 AE-114:00-15:30 AE-1
15:30-17:00 AE-215:30-17:00 AE-215:30-17:00 AE-2
17:00-18:30 ÕT-117:00-18:30 ÕT-117:00-18:30 ÕT-1/ÕT-215:30-17:00 ÕT-2
18:30-19:30 ÕT-217:30-19:00 ÕT-218:30-20:00 ÕT-2

V - võimla
Ü - üldkehaline ettevalmistus ÜKE
TreenerEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäev
PÄRNU RAJA UJULA Raja 7, Pärnu
Marika TIKKERBÄR06:15-07:00 ÕT-406:15-07:00 ÕT-406:15-07:00 ÕT-4
07:00-07:45 ÕT-307:00-07:45 ÕT-307:00-07:45 ÕT-309:00-10:00 ÕT-3
15:00-16:00 AE-2 (1)15:00-16:00 AE-2 (2)15:00-16:00 AE-2 (1)15:00-16:00 AE-2 (2)15:00-16:00 AE-2 (1)10:00-11:15 ÕT-4
16:15-17:30 ÕT-316:30-17:30 ÕT-316:30-17:30 ÕT-316:30-17:30 ÕT-316:30-17:30 ÕT-3
17:30-19:00 ÕT-417:30-19:00 ÕT-417:30-19:00 ÕT-417:30-19:00 ÕT-417:30-19:00 ÕT-4
Eve LEPPIK14:00-15:00 AE-1-314:45-15:45 AE-1-114:00-15:00 AE-1-314:45-15:45 AE-1-114:00-15:00 AE-1-310:00-12:00 ÕT-1 (Ü)
15:00 - 15:45 AE-1-215:45-18:00 ÕT-115:00-15:45 AE-1-215:45-18:00 ÕT-115:00-15:45 AE-1-2
15:45 - 18:00 ÕT-1 (Ü)15:45-18:00 ÕT-115:45-18:00 ÕT-1
Artur TIKKERBÄR14:45-16:00 AE-2 (1)14:45-16:00 AE-2 (2)14:45-16:00 AE-2 (1)14:45-16:00 AE-2 (2)14:45-16:00 AE-2 (1)09:00-10:00 ÕT-2
16:00-17:00 ÕT-216:00-17:00 ÕT-216:00-17:00 ÕT-216:00-17:00 ÕT-216:00-17:00 ÕT-210:00-13:00 AE/ÕT
17:00-18:00 AE/ÕT17:00-18:00 AE-117:00-18:00 AE/ÕT17:00-18:00 AE-117:00-18:00 AE/ÕT
Katrin TAMMIK06:30-07:30 ÕT-215:30-17:30 ÕT-215:30-17:30 ÕT-215:30-17:30 ÕT-215:30-17:30 ÕT-210:00-12:30 ÕT-2
15:30-17:30 ÕT-2
Rita SOOVIK14:15-15:00 AE-114:15-15:00 AE-214:15-15:00 AE-114:15-15:00 AE-2