+372 449 9665 spordi.kool@mail.ee
Koolispordi Võistluste Tulemused
SpordialaVõistluse nimetusKuupäev
RahvastepallPärnu linna koolide 1-3 klasside rahvastepalli võistlused

26.11.2020
RahvastepallRahvastepall 4-5 kl tüdrukud Pärnu linna koolidele

17.11.2020
VõrkpallPÄRNUMAA KOOLINOORTE MV-D 10-12 KLASSIDE T ja P VÕRKPALLIS

13.11.2020
KorvpallPärnumaa Koolinoorte MV 10-12 kl korvpall poisid

11.11.2020
KorvpallPärnumaa Koolinoorte MV 10-12 kl korvpall tüdrukud

09.11.2020
RahvastepallRahvastepall 4-5 kl poisid Pärnu linna koolidele

05.11.2020
MalePärnumaa koolide karikavõistlus males 1.-4. klass
Pärnumaa koolide karikavõistlus males 5.-12. klass

21.10.2020
JalgpallPärnumaa koolide MV-d 10-12 klasside poisid jalgpallis
14.10.2020
JalgpallPärnu linna 8-9 klasside poiste jalgpalli võistlused
09.10.2020
OrienteeruminePärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV klasside kaupa
Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV koolide kaupa
01.10.2020
MurdmaajooksPärnu Linna koolinoorte murdmajooksuvõistlus 3. klass
Pärnu Linna koolinoorte murdmajooksuvõistlus 4. klass
Pärnu Linna koolinoorte murdmajooksuvõistlus 5. klass
Pärnu Linna koolinoorte murdmajooksuvõistlus 6.-7. klass
Pärnu Linna koolinoorte murdmajooksuvõistlus 8.-9. klass
Pärnu Linna koolinoorte murdmajooksuvõistlus 10.-12. klass
25.09.2020
TeatejooksPärnu linna koolidevahelised MV-d pendelteatejooksus
15.09.2020
KergejõustikTV10 Olümpiastarti 49. hooaja III + IV Pärnumaa etapp
11.06.2020
Jooks5. minuti jooks 2020 Pärnu Rannastaadionil
26.05.2020
JalgpallRimi jalgpalli osavusfestival Pärnumaa 1.-3. klass 2020
Rimi jalgpalli osavusfestival Pärnumaa 4.-5. klass 2020
11.03.2020
MalePärnumaa kiirmale MV U10 neiud 2020
Pärnumaa kiirmale MV U10 poisid 2020
Pärnumaa kiirmale MV U14 neiud 2020
Pärnumaa kiirmale MV U14 poisid 2020
Pärnumaa kiirmale MV U18 noored 2020
25.02.2020
VõrkpallVõrkpall rahvaliiga 6-9 klass poisid ja tüdrukud
20.02.2020
VõrkpallMiniliiga võrkpall Pärnu linna võistlused 1-6 klass tüdrukud
12.02.2020
VõrkpallMiniliiga võrkpall Pärnu linna võistlused 1-6 klass poisid
05.02.2020
VõrkpallPärnu linna kooliliiga võrkpallis, 6-9 kl poisid ja tüdrukud27.01.2020
LauatennisPärnumaa koolide 2020.a. lauatennise meistrivõistlused21.01.2020
KergejõustikPärnumaa Koolinoorte MV Sisekergejõustikus U20U18U1623.01.2020
KorvpallPÄRNUMAA KOOLIDE MV 8-9 KL POISTE KORVPALLIS15.01.2020
VõrkpallVõrkpalli pallilahing 1-3 klassi poisid
Võrkpalli pallilahing 1-3 klassi tüdrukud
10.01.2020
VõimlemineAkrobaatika 1.-5. klass 201909.12.2019
SulgpallPärnumaa koolide MV sulgpallis 201926.11.2019
RahvastepallPärnu linna koolide 1-3 klasside tüdrukud „Dumle“ rahvastepalli võistlused 201920.11.2019
RahvastepallPärnu linna koolide 1-3 klasside poisid „Dumle“ rahvastepalli võistlused 201913.11.2019
KorvpallPärnu linna 10-12 klass tüdrukud korvpalli MV 201912.11.2019
RahvastepallPärnu linna 4.-5. klasside poiste rahvastepalli võistlused 201904.11.2019
RahvastepallPärnu linna 4.-5. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlused 201901.11.2019
KorvpallSportland 3x3 Pärnumaa etapp 2019/20 hooajal
30.10.2019
OrienteeruminePärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV 201930.10.2019
MurdmaajooksPärnu linna koolide 3.-12. klasside murdmaajooksu võistlused 201920.09.2019
JalgpallPärnu linna koolide 10-12 klasside poiste jalgpall08.10.2019
JalgpallPärnu linna koolide 8-9 klasside poiste jalgpall01.10.2019
TeatejooksPendelteatejooks Pärnu linna koolide MV25.09.2019
KergejõustikPärnumaa Koolinoorte kergejõustik U20,U18,U16 oda, ketas, vasar MV-d
31.05.2019
KergejõustikPÄRNU ALGKLASSIDE KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED 3. klass
PÄRNU ALGKLASSIDE KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED 4. klass
PÄRNU ALGKLASSIDE 3,4 KL. KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED koond
23.05.2019
KergejõustikPärnumaa Koolinoorte MV kergejõustikus U20, U18, U16, U14
17.05.2019
JalgpallPärnu koolide jalgpall mv-d 1-3 kl poisid
02.05.2019
JalgpallPärnu koolide jalgpall mv-d 4-5 kl poisid
30.04.2019
JalgpallPärnu koolide jalgpall mv-d 6-7 kl poisid
18.04.2019
KorvpallPärnumaa Koolinoorte MV-d 6-9 kl tüdrukute korvpallis
16.04.2019
MalePärnumaa kiirmale MV U-14 poisid 2019 -Round 6
12.04.2019
TeatevõistlusAlgklasside kombineeritud teatevõistlus 2019
11.04.2019
VõrkpallPärnumaa Koolinoorte MV-d Võrkpallis 10-12 klass RL poisid ja tüdrukud
03.04.2019
ErgomeetrisõudmineXIV PÄRNU LINNA JA MAAKONNA KOOLINOORTE MV ERGOMEETRISÕUDMISES
15.03.2019
JalgpallRimi jalgpalli osavusfestival 2019 Pärnumaa etapp
12.03.2019
KergejõustikSisekergejõustiku MV-d Pärnu linn U14, U12 - 2019 (.pdf)
Sisekergejõustiku MV-d Pärnu linn U14, U12 - 2019 (excel)
06.03.2019
RahvastepallPärnu linna koolide 1-3 klasside „Dumle“ rahvastepall 201920.02.2019
VõrkpallPärnu linna koolide miniliiga võrkpall 4-6 klass tüdrukud I etapp 201914.02.2019
VõrkpallPärnu linna koolide miniliiga võrkpall 4-6 klass poisid I etapp 201912.02.2019
VõrkpallKooliliiga võrkpall 6-9 kl poisid Pärnu linn 201908.02.2019
VõrkpallKooliliiga võrkpall 6-9 kl tüdrukud Pärnu linn 201907.02.2019
RahvastepallPärnu linna 3.-4. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlused 201904.02.2019
RahvastepallPärnu linna 3.-4. klasside poiste rahvastepalli võistlused 201929.01.2019
KorvpallPärnumaa Koolinoorte MV-d 8-9 klasside poiste korvpallis24.01.2019
LauatennisPärnumaa koolide 2019.a. lauatennise meistrivõistlused11.01.2019
KergejõustikPärnumaa Koolinoorte MV-d sisekergejõustikus U20, U18, U1604.01.2019
VõrkpallPärnumaa koolidevaheline 1-3 klasside pallilahingu võistlus13.12.2018
AkrobaatikaPÄRNU MAAKOOLIDE MV AKROBAATIKAS 2018 Sindi Gümnaasium04.12.2018
AkrobaatikaPärnu linna koolide mv-d akrobaatikas 05.12.2018. Pärnu Spordihallis05.12.2018
SulgpallPärnumaa koolide MV sulgpallis30.11.2018
KorvpallPärnumaa koolide 10-12 klasside korvpalli MV-d. poisid
12.11.2018 Pärnu Spordihall
12.11.2018
KorvpallPärnumaa koolide mv-d korvpallis 10-12 kl tüdrukutele
13.11.2018. Pärnu Spordihall
13.11.2018
RahvastepallPärnu linna rahvastepalli võistlused 4-5 klass tüdrukud 07.11.2018.07.11.2018
RahvastepallRahvastepall 4-5 klass 06.11.2018. poisid Pärnu Spordihall06.11.2018
JalgpallPärnumaa 10-12 klasside poiste jalgpalli mv-d 30.10.2018. Pärnu Mai staadion30.10.2018
OrienteeruminePärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV 2018 üldarvestus
Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise MV 2018 koolide järjestus
04.10.2018
JalgpallPärnu Koolispordiliidu 8-9 klasside poiste jalgpall 201804.10.2018
JalgpallPärnu linna 8.-9.kl. jalgpalli MV 201804.09.2018
MurdmaajooksPÄRNU LINNA KOOLINOORTE 3. - 12. KLASSIDE 2018 AASTA MURDMAAJOOKSU VÕISTLUSED20.09.2018
TeatejooksPärnu linna koolidevahelised MV-d pendelteatejooksus 201825.09.2018
RahvastepallRahvastepall 3.-4. klass poisid 201831.01.2018
RahvastepallRahvastepall 3.-4. klass poisid 201831.01.2018
VõrkpallVõrkpalli Kooliliiga T 201731.01.2017
SulgpallPÄRNUMAA MV SULGPALLIS 201729.11.2017
VõrkpallMiniliiga võrkpall 4-6 kl poisid ja tüdrukud lääne regiooni vaheturniir Pärnus 28.03.201828.03.2018
TeatejooksPärnu linna koolide pendelteatejooksu võistlused 201726.09.2017
JalgpallPärnu koolinoorte Jalgpalli MV 6-7 kl P 201726.04.2017
RahvastepallPärnu koolinoorte 3-4 kl rahvastepalli mv poisid 201726.01.2017
JalgpallPärnu linna koolinoorte 2017 jalgpalli MV 8.-9.kl. P25.09.2017
TeatejooksAlgklasside kombineeritud teatevõistlus 2017 3.kl25.09.2017
KergejõustikPÄRNU KOOLINOORTE KERGEJÕUSTIKU MV 2017. A 6.-7. KL, 8.-9. KL ja 10.-12. KL25.05.2017
MalePärnu noorte 2017. a. meistrivõistlused kiirmales24.04.2017
Jalgpall6.-9. kl. tütarlaste 2018.a. jalgpalli MV23.05.2018
KergejõustikPärnumaa Koolinoorte Kergejõustiku MV-d U18, U16, U14 201823.05.2018
KergejõustikPÄRNU KOOLINOORTE 2.-3. KL KERGEJÕUSTIKU MV22.05.2017
KergejõustikPÄRNU KOOLINOORTE 4. KL KERGEJÕUSTIKU MV22.05.2017
Kergejõustik5.-klassi-protokoll22.05.2017
Võrkpall10-12 kl T võrkpall ja poisid ja 8-9 kl T võrkpall 201822.01.2018
Rahvastepall1-3 kl rahvastepall tüdrukud Dumle 201821.02.2018
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 5.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017 protokoll 3.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 8-9.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 3.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 4.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 6-12.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017 protokoll 4.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017 protokoll 5.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 6-7.kl20.09.2017
MurdmaajooksPärnu linna koolinoorte murdmaajooksu mv 2017, 6-12.klid20.09.2017
VõrkpallLääne regioon võrkpalli kooliliiga 6-9 kl poisid ja tüdrukud 201820.03.2018
RahvastepallDumle rahvastepall 1-3 klass poisid 20.02.201820.02.2018
VõrkpallPärnu koolinoorte 6-9 kl P võrkpalli MV 2017 (19.01.17)19.01.2017
VõrkpallPärnu koolide võrkpalli MV 8-9.kl. P 201818.01.2018
VõrkpallPärnu koolinoorte 6-9 kl T võrkpalli MV 201718.01.2017
VõrkpallPärnu koolinoorte 6-9 kl T võrkpalli MV 201718.01.2017
JalgpallPärnumaa gümnaasiumite 2017.a. jalgpalli MV17.10.2017
Võrkpall10-12 kl poisid ja tüdrukud võrkpall rahvaliiga võistlused 201817.04.2018
VõrkpallVõrkpalli Miniliiga 4-6kl P 201716.02.2017
KergejõustikPärnumaa noorte sisekergejõustiku mv-D ja B vanuseklassis 15.-16.12.2016. Pärnu KJH15.12.2016
JalgpallPärnu koolinoorte Jalgpalli MV 6-7 kl T 201715.05.2017
Võrkpall4.-6.kl. poisid Miniliiga võrkpallis 201815.02.2018
VõrkpallVõrkpalli Miniliiga 4-6kl T 201715.02.2017
Võrkpall1-3 kl P,T pallilahing L3.L2.2017. Pärnu Spordihallis13.12.2017
JalgpallPärnu koolinoorte mv jalgpallis 4-5 kl 201712.04.2017
VõrkpallPärnu linna 10-12 kl rahvaliiga võrkpallis 201711.04.2017
Rahvastepall4.-5. klass rahvastepall poisid 201709.11.2017
JalgpallPärnu koolide 1-3 klasside jalgpalli võistlus 201809.05.2018
RahvastepallRahvastepall 4.-5. klass tüdrukud maakondlik alagrupp 201708.11.2017
VõrkpallKooliliiga võrkpall 6-9 kl poisid 201808.02.2018
VõrkpallPärnu koolide võrkpalli mv 10-12 kl P 201708.02.2018
VõimlemineAkrobaatika võistlused 1.-5. kl 201707.12.2017
KergejõustikPärnu koolide MV sisekergejõustikus C, D klassile 201807.03.2018
KergejõustikPärnu linna koolinoorte 2017. aasta sisekergejõustiku MV C klass07.03.2017
KergejõustikPärnu linna koolinoorte 2017. aasta sisekergejõustiku MV D klass07.03.2017
Võrkpall6-9 kl Kooliliiga võrkpall tüdrukud 201807.02.2018
RahvastepallPärnu koolide Dumle 1 - 3 kl P 201707.02.2017
RahvastepallPärnu koolide Dumle 1 - 3 kl P 201707.02.2017
RahvastepallPärnu koolide Dumle 1 - 3 kl T 201707.02.2017
VõrkpallMiniliiga võrkpall 4-6 kl tüdrukud 201806.02.2018
VõrkpallVõrkpalli kooliliiga 2017 P01.02.2017